11. ročník Kasper Trutnovského Kempu nabídne dětem dva červencové turnusy

11. ročník Kasper Trutnovského Kempu nabídne dětem dva červencové turnusy

3 min 31 s

Už pojedenácté se děti se zájmem o sport všeho druhu o prázdninách sejdou v Trutnově na kempu tradičně pořádaném zdejším lyžařským oddílem Kasper Swix Team. Letos organizátoři připravili dva červencové turnusy, vždy s možností ubytování nebo formou příměstského tábora.


Kolečkové lyže, cyklistika, běh, plavání nebo kolečkové brusle. Kasper Trutnovský Kemp je zaměřen na všeobecnou sportovní přípravu a hodí se na letní prázdniny jako doplňková aktivita pro všechny zájemce, kteří mají rádi pohyb.

Účastníci si pod vedením odborných trenérů a lektorů vyzkouší různé sportovní aktivity, tradiční i netradiční hry a soutěže s akcentem na týmovou spolupráci. Každý rok navíc organizátoři doplňují tradiční program dalšími aktivitami, letos například plánují vyzkoušet v plné míře paddleboardy či baseball.

„Jedenáct let se snažíme kempy dovést k dokonalosti. Vybrali jsme ty nejoblíbenější aktivity z předešlých let, účastníci se mohou těšit na rozmanitý program plný sportování, výletů do hor a například i přespání pod širým nebem,“ říká hlavní pořadatel Jakub Opočenský. „Program kempů sestavujeme tak, aby byl skutečně pro každého. Nezáleží na tom, jaké sporty kdo dělá, nebo jestli se do světa sportu teprve dostává, každý si najde své tempo tak, aby si vše naplno užil a odnesl si co nejvíc zážitků a zkušeností,“ dodává.

Termín konání:
1. turnus: 16. – 22. 7. roč. narození 2012-2017 - (s ubytováním/příměstský)
2. turnus: 23. – 29. 7. roč. narození 2006-2011 (s ubytováním/příměstský)

Místo konání:
Trutnov a okolí (Dolce, Mladé Buky, Krkonoše)

Více informací a přihláška:
https://www.kst.events/ktkPomoc Ukrajině