Salta a vruty s Kilpi

Salta a vruty s Kilpi

3 min 45 s

Českou reprezentaci v disciplíně Aerials tuto sezonu obléká česká firma Kilpi. Kompletní reprezentace v čele s Nicholasem Novakem v letošní lyžařské sezoně hájí nejen české barvy, ale i českou oděvní značku.


„Vždy jsem měl rád spojení tradičních českých produktů se sportovní reprezentací,“ uvedl na úvod Aleš Valenta, předseda disciplíny Aerials a trenér.

 

„Kilpi je firma rodinného typu s mezinárodním přesahem a jsme rádi, že můžeme podpořit disciplínu Aerials v rámci českého freestylového lyžování. Od roku 2012 budujeme silné renomé a v současnosti jsme zaregistrováni ve více jak 120 zemích světa,“ prozrazuje marketingový manažer značky Kilpi, Dominik Chrobák.

 

„To, že se firma Kilpi rozhodla podpořit jak našeho nejlepšího aerialistu (freestylového skokana na lyžích) Nicholase Novaka, tak i mladé a talentované juniorské reprezentanty, považuji za skvělý počin. Naší spoluprací plánujeme navázat na dlouholetou tradici Kilpi a atraktivnost disciplíny Aerials,“ doplňuje Aleš Valenta.

 

„Každý člen reprezentace Aerials obdrží od Kilpi set oblečení od spodního prádla až po samotné závodní topy, které byly pečlivě vybírány tak, aby splňovaly kombinaci komfortu a funkčnosti,“ upřesňuje Chrobák.

 

„Pro každého sportovce je důležitá funkčnost oblečení. Musím být schopen se v něm hýbat, ale zároveň mi nesmí být zima. Najít tuto kombinaci je klíčové,“ prozrazuje reprezentant Nicholas Novak.

 

Ten měl možnost oblečení vyzkoušet hned na prvním SP letošní sezony ve finské Ruce, kde skončil na skvělém 15 místě. I naši mladí reprezentanti si chválí pohodlí a design reprezentační kolekce Kilpi.

 

„Kilpi ve finštině znamená štít. I proto je dosti příznačné, že naše první testování, trénování a závodění letošní sezony proběhlo právě ve Finsku. A jako štít proti zimě oblečení Kilpi rozhodně obstálo,“ potvrzuje slova spokojenosti Aleš Valenta.Pomoc Ukrajině