Klínovec se stal dějištěm ČP skicrossu

Klínovec se stal dějištěm ČP skicrossu

2 min 24 s

Minulý víkend se konalo 3. a 4. kolo Českého poháru na Klínovci. Navzdory neobvykle teplému počasí pro toto období se podařilo dle slov ředitele závodu, Josefa Petřeka, uspořádat kvalitní akci.


V sobotu 17. března dominovali v mužských kategoriích Marian Danos, v juniorské kategorii Gustav Hotový a Ivana Česáková. V kategorii U16 zvítězili Jakub Matoušek a Lucie Krausová, v kategorii U14 Jakub Korellus a Zora Částková. V kategorii U12 triumfovali Rozálie Svobodová a Václav Správka, zatímco v nejmladší kategorii Annička Tylová a Leoš Hamr.

 

V neděli 18. února se v mužské kategorii prosadil Josef Petřek, který si také zajistil prozatímní celkové vedení v Českém poháru. V juniorské kategorii zvítězila Ivana Česáková a Gustav Hotový, kteří si udržují průběžné první místo v celkovém pořadí. V kategorii U16 opět dominovali Jakub Matoušek a Lucie Krausová, stejně jako v kategorii U12 Václav Správka a Rozálie Svobodová. Nejmladší kategorii opanovali Leoš Hamr a Annička Tylová.

 

Další závod Českého poháru a Mistrovství České republiky, které se mělo konat na Dolní Moravě, bylo zrušen kvůli teplému počasí. Aktuálně se hledají alternativní místa pro uspořádání tohoto závodu.Pomoc Ukrajině