×
Velká soutěž o běžkařský zájezd do Ramsau am Dachstein!

Velká soutěž o běžkařský zájezd do Ramsau am Dachstein!

29.01.2018

!!! PRODLUŽUJEME SOUTĚŽ !!! Vyhrajte s námi 3 poukazy pro 2 osoby na 2 noci ve tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí v Ramsau am Dachstein v regionu Schladming-Dachstein včetně 2 denních vstupů do běžeckých stop. Stačí, když nám do 28. 2. 2018 zašlete na email media@czech-ski.com fotografii, která se tematicky vztahuje k běžeckému lyžování. Spolu s fotkou uveďte své kontaktní údaje. Ze všech obdržených fotografií následně vylosujeme tři výherce.

RAMSAU AM DACHSTEIN - ELDORÁDO BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU 

Běžkařská dovolená pro vrcholové sportovce i rekreační běžkaře

Ramsau am Dachstein se nachází v regionu Schladming-Dachstein v nadmořské výšce od 1.100 do 2.700 m n. m. a nabízí nádherný výhled na okolní hory.

Buďte v zimě fit: Běh na lyžích je nejkrásnější způsob, jak se v zimě udržet ve formě.  Ramsau a Dachsteinský masív nabízí síť běžkařských tras o celkové délce až 220 km. Nejlepší podmínky pro začátečníky, rekreační běžkaře i vrcholové sportovce.

Sluncem zalitá náhorní plošina Ramsau je místem, kde olympijští vítězové i mistři světa nabírají energii a kondici pro své špičkové výkony – zde je to pravé místo k posílení těla a ducha.

Trasa "Dachstein Panorama"

V nadmořské výšce 2.700 m n. m. se uprostřed ojedinělé horské kulisy Dachsteinského ledovce rozprostírá nejdelší běžkařská trať na ledovci. Každoročně se zde setkává běžkařská elita, biatlonisté a sdruženáři, aby se zde připravili na světový pohár.

Jedinečné podmínky, vysokohorské prostředí, krásná krajina světového přírodního dědictví UNESCO a úžasné výhledy Vás ohromí. Trasa Dachsteinské Panorama je vedena tak, aby vynikly krásy krajiny a aby ji mohli v této nadmořské výšce zvládnout i rekreační běžkaři.

Běžecký stadion se nabízí jako skvělé místo pro start běžkařské túry.

Běžkaři zde naleznou obchůdky s nejnovějším zbožím, nebo si zde mohou nechat udělat servis svých lyží. Stadion je večer osvětlen a proto zde můžete "kroužit" až do 21 hod. Začátečníci i ostatní, kteří chtějí zdokonalit svou techniku se mohou v Ramsau přihlásit u jedné ze špičkových běžkařských škol.

Dětský běžkařský park

V dětském běžkařském parku se naučí začátečníci i pokročilí zvládat  hravou formou nástrahy severského sportu. Malí lyžaři si zde mohou vyzkoušet stoupání i sjezdy mezi  brankami, přejezdy přes můstky i objíždění nejrůznějších překážek.

Biatlon pro hosty

Otestujte si střelbu s originální zbraní na běžeckém stadionu, nalezněte optimální pulz a rytmus ke střelbě vleže a stoje.

Učí se techniky střelby a dýchání – napětí i zábava garantováno! Min. výška pro děti je 140 cm.

NOVINKOU je laserový biatlon, kde si můžete vyzkoušet zacházení s laserovou zbraní a techniky střelby vleže a stoje.

Fakta Ramsau am Dachstein

- 150 km běžeckých stop pro klasický běh a 70 km stop pro bruslení na lyžích

- 13 běžeckých okruhů různých stupňů obtížnosti

- umělé zasněžování

- dětský park běžeckého lyžování

- nejlepší školy běžeckého lyžování

- přes 65 možností občerstvení v horských chatách podél běžeckých tratí

- osvětlená noční trasa na stadionu

- „sněhové farmy“ umožňující aktivní hospodaření se sněhem

Kontakt:

Schladming-Dachstein Tourismusmarketing GmbH

Ramsauerstraße 756

8970 Schladming

Tel.: +43 3687 23310

E-Mail: info@schladming-dachstein.at

Web: www.schladming-dachstein.at

Fotogalerie


Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři