×
Swix bude nadále hlavním partnerem běžců na lyžích

Swix bude nadále hlavním partnerem běžců na lyžích

28.06.2018

Běžci na lyžích získali na začátku dalšího olympijského cyklu významného partnera. Na pokračující spolupráci se domluvili se společností Swix, která bude po další čtyři roky hlavním partnerem.

Úsek běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR se společností Swix spolupracuje dlouhodobě. A nic se na tom nezmění ani v dalších letech. Obě strany ve čtvrtek podepsaly smlouvu, na jejímž základě bude tradiční norská firma s více než sedmdesátiletou historií a působností po celém světě hlavním partnerem českých běžců na lyžích po nadcházející čtyřletý olympijský cyklus.

„Jsme opravdu rádi, že jsme dospěli ke vzájemné dohodě a můžeme pokračovat v dlouholeté spolupráci se společností, která neodmyslitelně patří k běžeckému lyžování. Cítíme velkou podporu nejen od místního silného zastoupení, ale také od centrály Swix v Lillehammeru, kde nás opravdu berou za své,“ uvedl sportovní ředitel úseku běžeckých disciplín SLČR Lukáš Sacher.

Swix bude reprezentaci běžců na lyžích nadále zásobovat vysoce kvalitním sportovním oblečením. A také v dalších sezonách se budou ti nejlepší čeští závodníci na vrcholných světových akcích moci opřít o karbonové hole této značky. Z pokračující spolupráce mají radost také týmoví servismani, kteří dlouhodobě ve velké míře využívají k přípravě lyží právě vosky značky Swix.   

„Swix k běžeckému lyžování neodmyslitelně patří, a proto jsme rádi, že i v dalším olympijském cyklu můžeme prostřednictvím našich špičkových produktů přispět k výkonům našich lyžařů a udržovat tak skvělou pověst českého lyžování doma i v zahraničí,“ řekl za společnost Swix Jan Weisshäutel.Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři