Nominujte své kouče do třetího ročníku běžecké ankety Můj trenér

Nominujte své kouče do třetího ročníku běžecké ankety Můj trenér

2 min 47 s

Úsek běžeckých disciplín SLČR uspořádal třetí ročník ankety Můj trenér, jejímž prostřednictvím chce ocenit trenéry za jejich práci, aktivity a dlouhodobý přístup ke svým svěřencům. Nominovat své trenéry můžete on-line do 21. dubna, vyhlášení výsledků ankety pak proběhne 27. dubna v rámci Valné hromady Úseku běžeckých disciplín SLČR.


Cílem ankety není oceňovat trenéry za sportovní úspěchy, ale za jejich obětavou práci, za přístup k lyžování, ke svým svěřencům nebo třeba k rodičům. Za nadšení a elán, který každý den ve svém klubu projevují. Roli zkrátka nehrají žádná jednoduše měřitelná metrika, není tedy důležité, jakých sportovních výsledků dosáhli závodníci nominovaných trenérů.

Součástí nominačního formuláře je i charakteristika trenéra a popis hodnot, které vyznává a kterých si na něm jeho okolí váží. Komise vybere vítěze v anketě Můj trenér 2024 na základě podaných nominací.

 

Partnerem ankety se stala společnost Grada, která jako největší nakladatelství odborné literatury v České republice, věnovala výherní vouchery, aby tak ocenila práci trenérů a přispěla k jejich motivaci do další činnosti. 

Svého trenéra pro třetí ročník ankety Můj trenér můžete nominovat zde.Pomoc Ukrajině