Nominujte své kouče do druhého ročníku běžecké ankety Můj trenér

Nominujte své kouče do druhého ročníku běžecké ankety Můj trenér

4 min 2 s

Úsek běžeckých disciplín SLČR přichystal druhý ročník ankety Můj trenér, jejímž prostřednictvím chce ocenit trenéry za jejich práci, aktivity a dlouhodobý přístup ke svým svěřencům. Nominovat své trenéry můžete on-line do 18. dubna, vyhlášení výsledků ankety pak proběhne 22. dubna v rámci Valné hromady Úseku běžeckých disciplín SLČR.


Cílem ankety není oceňovat trenéry za sportovní úspěchy, ale za jejich obětavou práci, za přístup k lyžování, ke svým svěřencům nebo třeba k rodičům. Za nadšení a elán, který každý den ve svém klubu projevují. Roli zkrátka nehrají žádná jednoduše měřitelná metrika, není tedy důležité, jakých sportovních výsledků dosáhli závodníci nominovaných trenérů.

 

Součástí nominačního formuláře je i charakteristika trenéra a popis hodnot, které vyznává a kterých si na něm jeho okolí váží. Komise vybere vítěze v anketě Můj trenér 2023 na základě podaných nominací.

 

První ročník ankety, jejímž partnerem se stala společnost Grada, která jako největší nakladatelství odborné literatury v České republice věnovala výherní vouchery, vyhrála Beáta Kluzová. Trenérka a předsedkyně klubu TJ Dolní Lomná byla při vyhlášení výsledků loni v dubnu ohromně překvapená. „Vůbec jsem na to nebyla připravená. Věděla jsem o tom, že Úsek běžeckých disciplín tuto anketu vyhlásil, ale nijak jsem to neřešila. Působím v našem klubu i jako předseda a přišlo by mi zvláštní, abych své svěřence nabádala, aby mě nominovali. A jiného trenéra kromě mé dcery už v našem klubu nemáme,“ usmívala se tehdy.

 

Druhé místo v prvním ročníku ankety obsadil Vladimír Šlofar z klubu Olfin Car ski team Trutnov a třetí pozici Vladislav Razým mladší ze Sport Clubu Plzeň.

 

Svého trenéra pro druhý ročník ankety Můj trenér můžete nominovat zde.

 Pomoc Ukrajině