×
Na Světový pohár v běžeckém lyžování mají fanoušci vstup ZDARMA

Na Světový pohár v běžeckém lyžování mají fanoušci vstup ZDARMA

10.01.2020

Vysočina Arena přivítá po čtyřech letech světovou elitu běžců na lyžích. V rámci domácího podniku Světového poháru se uskuteční dva závody, na kterých nebude chybět kompletní česká reprezentace ani největší světové hvězdy běžeckého lyžování.

Fanoušci se v tradičním místě českého zimního sportu mohou těšit na atraktivní podívanou. V sobotu 18. ledna od 9:45 bude na programu závod žen na 10 km a od 11:15 mužů na 15 km. V neděli 19. ledna startuje na stejných délkách tratí stíhací závod žen v 11:10 a mužů ve 13:00 hodin.

Vedle samotných závodů kompletní světové špičky na návštěvníky Areny čeká také bohaté občerstvení a atraktivní doprovodný program. Samotná Vysočina Arena bude pro fanoušky otevřena v sobotu 18. ledna od 7:45 do 14:00, v neděli 19. ledna od 9:00 do 15:00. Pro diváky budou připraveny dva sektory u tratí s velkoplošnými obrazovkami, živým komentářem a DJ produkcí, aby si závody co nejvíce užili a měli maximální přehled o jejich vývoji.

Během celého víkendu bude navíc vstup pro všechny fanoušky ZDARMA. „Naším cílem je vytvořit českým závodníkům maximální možnou podporu. Zároveň chceme přesvědčit fanoušky z celé republiky, aby se přijeli podívat na špičkový světový sport s očekávaným množstvím výjimečných výkonů. Vstupné zdarma bylo při této snaze logickým krokem, dle současných předpovědí by nám mělo o samotném závodním víkendu přát také počasí,“ uvedl tiskový mluvčí Svazu lyžařů České republiky Tomáš Haisl.

Veškeré aktuality či potřebné informace pro návštěvníky akce jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách eventu www.nmnm2020.cz.Generální partner

  • cpp
  • cpp

Hlavní partner

Partneři