×
I v posledním závodě OPA CUPu potvrdily Havlíčková s Berouškovou skvělou formu

I v posledním závodě OPA CUPu potvrdily Havlíčková s Berouškovou skvělou formu

19.03.2017

Seriál OPA CUP v neděli vyvrcholil stíhacím závodem, ve kterém běžci na lyžích startovali s odstupy získanými po sečtení časů z předešlých dvou závodů. České reprezentantky Barbora Havlíčková s Kateřinou Berouškovou opět podaly skvělé výkony.

Nejlépe se umístila Barbora Havlíčková, která si na 10 km dlouhé trati dojela pro skvělé 6. místo. Dalším výborným umístěním je 9. místo Kateřiny Berouškové, která stejně jako v předchozích závodech ukázala, že sil má k blížícímu se konci sezóny stále dostatek a všechna umístění do první desítky jsou pro ni bezvadným výsledkem.

„Od startu mi to bohužel moc nechutnalo. Snažila jsem se bojovat, co mi síly stačily, ale bohužel se kolem mě v posledním kopci přehnala skupinka tří holek, které dobře spolupracovaly,“ řekla Beroušková. „Mrzí mě, že jsem nepodala lepší výkon a neudržela 6. místo, ale dnes jsem na víc neměla. Za týden doufám, že to na MČR bude zase lepší,“ dodala Beroušková.

Nadcházející víkend 24. - 26. 3. 2017 čekají běžce na lyžích poslední závody před ukončením sezóny, a to mistrovství České republiky na Horních Mísečkách.

KKGenerální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři