×
ČPP bude generálním partnerem běžců i v nadcházející sezoně

ČPP bude generálním partnerem běžců i v nadcházející sezoně

25.07.2018

Portfolio partnerů českého běžeckého lyžování na počátku nového olympijského cyklu rozšiřuje Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP). Společnost patří do desítky největších pojišťoven v ČR. ČPP bude i v nadcházející sezoně generálním partnerem Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR.

Čeští reprezentanti i nadále na svém oblečení ponesou logo ČPP. Na tento obrázek jsou fanoušci běžeckého lyžování zvyklí, Česká podnikatelská pojišťovna je s naším sportem spjata dlouhodobě. Běžce na lyžích podporuje už více než deset let, vzájemná spolupráce začala v roce 2007. A na základě podpisu smlouvy, kterou minulý týden podepsali v sídle Svazu lyžařů ČR zástupci úseku a ČPP, bude generálním partnerem i v nadcházející sezoně.

„ČPP patří mezi partnery, se kterými spolupracujeme vůbec nejdéle. Jsme velice rádi, že tomu tak bude i nadále. Spojení běžeckého lyžování s takto významnou společností vnímáme vzhledem k historii a tradici naší spolupráce jako naprosto logický krok,“ říká ředitel Úseku běžeckých disciplín SLČR Lukáš Sacher. „Velice si vážíme podpory, které se nám od ČPP dlouhodobě dostává. Uděláme vše pro to, aby logo společnosti na našich kombinézách bylo v blížící se sezoně vidět co nejvýše,“ dodává. Již dříve úsek oznámil dva pokračující hlavní partnery – společnosti Swix a Volkswagen Užitkové vozy.

ČPP nedávno naprosto dominovala v odborné anketě Pojišťovna roku 2017 a platí za univerzální pojišťovnu, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Udržuje si tradičně silnou pozici v pojištění vozidel a úspěšně se rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.

"Spojení českého běžeckého lyžování a České podnikatelské pojišťovny je již řadu let hodně viditelné. Jsem rád, že vzájemné spojení funguje už neuvěřitelných jedenáct let. V době, kdy jsme pojišťovali hlavně auta, bylo vzhledem k cílové skupině přirozené, že jsme se spojili s fotbalem. Ale chtěli jsme být vidět i v zimě a stím, jak jsme byli úspěšní i v ostatních segmentech, jsme se začali ohlížet po partnerovi, který by odpovídal nové skladbě klientů i našim zájmům. Volba padla právě na běžecké lyžování. Já sám jsem velký fanda a na závody jezdím už několik let," říká předseda představenstva ČPP Jaroslav Besperát.Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři