×
Složení reprezentačním týmů alpských disciplín na sezónu 2019/2020

Složení reprezentačním týmů alpských disciplín na sezónu 2019/2020

19.05.2019

Rada Úseku alpských disciplín schválila na svém posledním zasedání 17. května složení reprezentačních týmů pro sezónu 2019/2020. Nové složení čítá devět mužů a osm žen, devět juniorů a osm juniorek. V sezóně 2020 se nekoná MS ani OH, proto náš tým upne svou pozornost k SP a EP, případně jiným kontinentálním pohárům. Juniory čeká MSJ v Narviku a mladší juniory YOG v Lausanne.

Muži

„A“ tým

Ondřej Berndt (*1988) TJ Bižu Jablonec

Filip Forejtek (*1997) Sportovní akademie Špindl

Tomáš Klinský (*1998) Sokol Deštné

Kryštof Krýzl (1986) Dukla Liberec

Jan Zabystřan (1998) Dukla Liberec

Reprezentační výběr

Daniel Paulus (*1994) LK Radhošť

 

„B“ tým

Jan Skořepa (1996) LK VS Praha

Michal Staszowski (*1995) Ski Mosty

Martin Štěpán (1995) Ski klub Kralupy

 

Šéftrenér muž: Tomáš Klinský st.

 

Ženy

„A“ tým

Gabriela Capová (*1993) Ski team Ostrava

Martina Dubovská (*1992) Ski klub Špindl

Ester Ledecká (*1995) Dukla Liberec

Kateřina Pauláthová (*1993) Ski club Paulát

 

„B“ tým

Veronika Čamková (*1996) Ski klub Velké Meziříčí

Tereza Kmochová (*1988) TJ Jiskra Harrachov

Tereza Nová (*1998) Sportovní klub Černý

 

Šéftrenér žen: Eva Kurfürstová

 

Junioři

Šéftrenér Jan Fiedler

„A“ tým

Adam Klíma (*2001) SKP Kometa Brno

Jan Koula (*2000) TJ Lokomotiva Trutnov

David Kubeš (*2002) Ski klub Špindl

Oskar Novák (*2000) Sportovní akademie Špindl

Adam Provazník (*2000) TJ Lokomotiva Teplice

Ondřej Surkoš (*2000) SKP Kometa Brno

přecházející z žáků

Kalina Ondřej (*2003) TJ Bižuterie Jablonec 

Štěpán Kroupa (*2003) Ski klub Písek

 

„C“ tým

Jiří Milata (*2000) Ski Bílá

 

Juniorky 

„A“ tým

Klára Gašparíková (*2001) Sportovní akademie Špindl

Barbora Nováková (*2002) Sportovní akademie Špindl

Klára Pospíšilová (*1998) ČKL Harrachov

Elese Sommerová (*2001) Racing team Záhrobský

přecházející z žáků:

Linda Trejbalová (*2003) SK Ještěd

Celine Sommerová (*2003) Racing team Záhrobský

 

„C“ tým

Barbora Zíková (*2001) Sokol Špičák

Natálie Zouharová (*2002) Ski team Zlín

 

(EK)

Photo: CzechSki



Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska