Novým předsedou skokanského úseku byl zvolen Vít Háček

Novým předsedou skokanského úseku byl zvolen Vít Háček

2 min 10 s

V sobotu 22.4. se uskutečnila valná hromada skokanského úseku Svazu lyžařů České republiky. Novým předsedou byl zvolen Vít Háček, místopředsedou pak Filip Sakala.


Všichni členové Rady úseku a Revizní komise se podle předchozí domluvy vzdali svých mandátů, což bylo valnou hromadou akceptováno. Předsedou byl na sobotní valné hromadě zvolen Vít Háček, jako místopředseda pak Filip Sakala. Dosavadní předseda Jakub Janda a místopředseda Jan Baier budou v budoucnu kandidovat za skokanský úsek do nově tvořených orgánů Svazu lyžařů České republiky.

Dalšími členy Rady úseku byli zvoleni Roman Klíma, Jitka Zemanová a Ivan Indráček. Revizní komisi povede v roli předsedy Jan Baier, přičemž dvě členská místa v tomto orgánu zaujali Dorota Szczepanek a Oldřich Nejedlo.

Na valné hromadě vystoupili také prezident SLČR David Trávníček a první viceprezident Lukáš Heřmanský. Ti seznámili delegáty s tím, co se v posledním roce na svazu událo a kam povedou jeho další kroky. Ty by se měly potvrdit na Konferenci SLČR, která se uskuteční 13. května.Pomoc Ukrajině