×
Karolína Indráčková: Je pěkné, že se lidi přijdou podívat na skoky na lyžích

Karolína Indráčková: Je pěkné, že se lidi přijdou podívat na skoky na lyžích

14.10.2020

Na domácím mistrovství vybojovala Karolína Indráčková druhé místo. Určitě mohla pomýšlet i výše, jenže po prvním skoku přišlo poranění kolene, jenž jí ve druhém kole ovlivnilo. I tak ale nemohla být se svými výkony nespokojená a také jí těšila účast fanoušků pod můstkem.

Po prvním kole domácího mistrovství vedla Klára Ulrichová (101,5 metrů) o půl bodu před Karolínou Indráčkovou (100 m). Ve druhém kole se tak dal čekat pořádný boj o republikové prvenství, který ale nakonec nenastal a Ulrichová uhájila prvenství. „Jsem spokojená i nejsem. V prvním kole jsem si něco natáhla v koleni a docela jsem se bála, aby koleno při druhém skoku vydrželo. Měla jsem takovou nejistotu. Jsem ale hrozně ráda, že jsem druhé kolo skočila. Protože nahoře na můstku jsem přemýšlela, jestli neslezu dolů, protože mě koleno fakt bolelo,“ ohlíží se Karolína Indráčková za domácím šampionátem., kde tréninky byly z její strany v pořádku, poranění přišlo právě v kole prvním.

Druhým skokem dala Kája rovných 90 metrů (Klára Ulrichová skočila 98,5 metrů – pozn. aut.). A právě nejistota poraněného kolene českou skokanku hodně ovlivnila. „Na dopadu jsem se už bála. Ale zase jsem nepředvedla ve druhém kole nějaký extra špatný skok. Nemůžu být nespokojená a těší mě, že jsem to zvládla,“ prozradila.

Potěšení nejen jí přinesli také diváci, kteří při Mistrovství České republiky ve skoku na lyžích zavítali do frenštátského areálu Jiřího Rašky. „Jsem ráda, že pár lidí přišlo. Je to pěkné, bylo tu pomalu více lidí než na Memoriálu,“ srovnává Karolína Indráčková domácí šampionát se závody Memoriálu Jiřího Rašky v rámci světové ženské letní Grand Prix. „Je prostě pěkné, že se lidi jdou podívat na skokany,“ uzavírá rozhovor česká reprezentantka ve skoku na lyžích.

Fotogalerie


Oficiální sponzor

Partneři