×

Partneři

Generální partner:

  

Již několik let je naším tradičním partnerem, který významným způsobem finančně podporuje Úsek běžeckých disciplín SLČR, Česká podnikatelská pojišťovna. ČPP si udržuje silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů. Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,5 milionu smluv a její služby využívá přes 900 tisíc klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Webové stránky: www.cpp.cz/


 Hlavní partner:

 

Náš dlouholetý významný partner - společnost SPRINT - je naším dvorním dodavatelem nejen závodního oblečení. Firmu SPRINT založili v roce 1993 Ing. Michal Olekšák a PaedDr. Jan Weisshäutel s cílem vybudovat silného velkoobchodního distributora sportovního zboží na území České a Slovenské republiky a zároveň vytvářet podmínky smluvním zahraničním partnerům pro případný přesun výroby některých komodit do České republiky. Základ obchodních aktivit je od počátku postaven na pevné spolupráci s tradičními norskými firmami SWIX, ULVANG, ROTTEFELLA a MADSHUS. Později byly tyto aktivity doplněny vazbami na japonského producenta špičkového oblečení pro sjezdové lyžování GOLDWIN a německého výrobce helem a lyžařských brýlí ALPINA.

Webové stránky: www.swix.cz


 Hlavní partner:

Partner, který je naším dodavatelem užitkových vozů pro reprezntaci a reprezentační servis. Automobilka Volkswagen je největším evropským výrobcem automobilů. Své sídlo má v německém Wolfsburgu. Centrála značky Volkswagen Užitkové vozy sídlí v Hannoveru.

Webové stránky: www.vw-uzitkove.cz


Hlavní partner:

  

Skupina PRE je se svými zhruba 680 000 odběrnými místy třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice. V současné době zaměstnává cca 1 400 zaměstnanců; pro své zákazníky distribuovala v roce 2014 cca 6,1 TWh elektřiny na všech napěťových úrovních a dosáhla celkového konsolidovaného čistého zisku ve výši 2,4 mld. Kč. Mezi základní aktivity Skupiny PRE patří prodej, obchodování s elektřinou a plynem po celém území ČR, distribuce elektřiny, její výroba a doplňkové energetické služby. Skupina PRE se profiluje jako spolehlivý poskytovatel široké palety služeb, což umožní naplnění její strategické vize být v rámci ČR silným a významným energetickým koncernem.

Webové stránky: www.pre.cz


Ostatní partneři:

 

Náš dodavatel lyžařského materiálu v zastoupení společnosti Sport und Freizeit. Tradiční rakouská firma Fischer odjakživa patří ke značkám, které určují trendy vývoje lyžování. Jako jediná velká lyžařská firma je dodnes ve vlastnictví rodiny zakladatele Josefa Fischera. Od poloviny šedesátých let, kdy Fischer v rakouském Riedu otevřel novou továrnu na výrobu lyží, tehdy největší na světě, je jedním z nejvýznamnějších světových producentů. Výroba a vývoj běžeckých lyží Fischer, které dnes zaujímají na světovém trhu zcela dominantní pozici, se datuje od začátku sedmdesátých let.

Webové stránky: http://www.sfcb.cz/fischer/


 

Díky partnerství Úseku běžeckých disciplín SLČR a státního podniku Lesy ČR spatřil v roce 2018 světlo světa projekt náborových závodů pro děti základních škol LYŽUJ LESY, který za první dva ročníky své existence přilákal do běžeckých tratí téměř 2 tisíce mladých začínajících závodníků. Kromě podpory sportování na mládežnické úrovni jsou Lesy ČR také hlavním partnerem Českého poháru a mistrovství ČR všech kategorií. Státní podnik sídlí v Hradci Králové a jeho posláním je obhospodařování více než 1,2 mil. ha lesního majetku ve vlastnictví státu a péče o více než 38 tisíc km určených vodních toků a bystřin.

Webové stránky: www.lesycr.cz


  

Švédská značka Bliz je známá především svými špičkovými sportovními brýlemi a štíty na běžky. Vynikající zpracování, chytrá řešení a přijatelná cena se snoubí ve stylových brýlích, které zaujmou také svým designem. 

Webové stránky: http://www.blizeyewear.com/

 


 

Sporten

Historie lyží Kästle se začala psát v roce 1924, kdy rakouský řezbář Anton Kästle vyrobil ve své dílně v Hohenems první pár lyží. Během následujících desetiletí lyže Kästle reprezentovalo několik lyžařských legend např.: Toni Sailer, sestry Eppleovy, Pirmin Zuzbriggen, Tom Stiansen, Anette Boe a nespočet dalších lyžařů, kteří na lyžích Kästle dohromady získali 132 medailí z olympiád a mistrovství světa.

Současné lyže této prémiové lyžařské značky se vyznačují nekompromisní kvalitou a jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje „Hollowtech" ve špici. Tento nezaměnitelný znak na lyžích Kästle výrazně snižuje hmotnost lyže v přední části a zajišťuje tak lepší chování při jízdě díky snížení vibrací až o 30 %. V sortimentu Kästle naleznete lyže sjezdové, touringové, skokanské, kolečkové a po třiceti letech opět i lyže běžecké.
Webové stránky: www.kaestle.com

 


 

Centrum FotoŠkoda patří k nejvýznamnějším fotografickým centrům v Evropě. Díky Cetru FotoŠkoda jsme schopni vám v letošní sezoně zprostředkovávat aktuální fotografie ze závodů Světového poháru i z republikových soutěží. Centrum FotoŠkoda je největší prodejnou fotoaparátů a fototechniky v České republice. Sídlí v Praze ve Vodičkově ulici a mimo fotografického ateliéru se zde nachází oddělení fotoslužeb, které se postará o vše spojené s pořizováním fotografií, od vyvolání filmu až po závěrečnou adjustaci. Úseku běžeckých disciplín SLČR poskytlo Centrum FotoŠkoda profesionální zrcadlovku, díky které vám můžeme přinášet pravidelnou a aktuální fotodokumentaci ze závodů české reprezentace.

Webové stránky: www.fotoskoda.cz


 

Generální partner

  • cpp
  • cpp

Hlavní partner

Partneři