×
Moje budoucnost v běžeckém lyžování

Narodili jste se pro závody a rádi byste budovali svou sportovní kariéru v běžecké stopě? Nebo chcete zůstat u běžeckého lyžování co nejdéle, ale na závodění to není? Kariéru spojenou s úzkými prkýnky můžete vybudovat na mnoha frontách, stačí se inspirovat a chtít!

Závodní kariéra

Závodní kariéra

Narodili jste se pro závody a rádi byste budovali svou sportovní kariéru v běžecké stopě? Říkáte si, jaké jsou možnosti v dorostenecké či juniorské kategorii? Chcete závodit i v seniorském věku? Čtěte dál a dozvíte se, jaké cesty se vám nabízejí!

Chci být trenérem

Chci být trenérem

Baví tě přemýšlet o tréninku a zajímají tě různé trenérské metody? Chceš pomoci s trénováním žáčků ve svém klubu, nebo sníš o tom, že jednou někomu pomůžeš k triumfu na republikové či dokonce světové úrovni? Své dosavadní lyžařské praktické zkušenosti můžeš přetavit do role klubových trenérů žactva, trenérů dorostu včetně vedoucích trenérů SCM a postupně třeba i trenérů SKI Akademie nebo reprezentace!

Chci být servismanem

Chci být servismanem

Jsi jedním z těch, kteří vždy koukají pod ruce svým rodičům, trenérům či servismanům, co ti vlastně na ty lyže dávají a jak je možné, že jednou je máza skvělá a jindy se nemůžeš odrazit? Můžeš zkusit proniknout do těchto „tajů“ a jednou třeba mazat lyže, které vyhrávají světové medaile!

Chci se podílet na propagaci lyžování

Chci se podílet na propagaci lyžování

Jsi aktivní lyžař a chceš, aby o tobě, tvých parťácích a tvém klubu bylo slyšet? Chceš o své vášni psát, aby o lyžování věděli i ostatní? Skončil jsi s lyžováním, ale chceš být i nadále jeho součástí, propagovat jej a přispívat k jeho rozvoji? Rád píšeš, fotíš nebo točíš videa? Staň se aktivním dobrovolným členem PR týmu a dělej, co tě baví, zajímá a čemu rozumíš! Rádi ti pomůžeme v dalším rozvoji na poli žurnalistiky a PR, ať už bys rád psal do médií, na klubový či svazový web nebo Facebook.

Filtr

Generální partner

  • cpp
  • cpp

Hlavní partner

Partneři