×
Velká jarní soutěž o dvoudenní zájezd na ledovec Stubai!

Velká jarní soutěž o dvoudenní zájezd na ledovec Stubai!

11.04.2017

Zimní sezona 2016/2017 je u konce. Byla, co se sněhových podmínek týče, jednou z nejlepších za poslední roky, ale stejně jste si lyžování nebo snowboardingu ještě neužili dosyta? Potom pro vás mám ideální tip. Zapojte se do soutěže Svazu lyžařů ČR a užijte si dva dny zadarmo v rakouském ledovcovém ráji Stubai.

Svaz lyžařů ČR vyhlašuje ve spolupráci se svým partnerským ledovcovým areálem Stubai a společností DFC systém, producentem tankovacích karet, soutěž pro všechny fanoušky lyžování a snowboardingu. Právě v luxusním rakouském středisku, které se pyšní zárukou dostatku sněhu až do června, si můžete užít dva dny lyžování zadarmo. Zapojte se do soutěže a vyhrajte pro sebe a svého blízkého tu nejlepší jarní lyžovačku s jídlem a dopravou zdarma. Vítěz od nás obdrží dva dvoudenní skipasy, vouchery na obědy v alpských restauracích a kartu DFC na pohonné hmoty ve výši 2 000 korun.

Jak se do soutěže zapojit?

Označte facebookovou stránku České lyžování a snowboarding jako To se mi líbí. Vyberte svou nejoblíbenější fotku s motivy lyžování, snowboardingu či sněhu. Může být aktuální z právě uplynulé sezony, nebo třeba padesát let stará, zachycující vaše děti, blízké nebo přímo vás při lyžařských začátcích, vrcholných výkonech, legračních pádech nebo odpočinku u kiosku na sjezdovce.

Kam fotografie posílat?

Fotografii posílejte prostřednictvím e-mailu na media@czech-ski.com nebo poštou na adresu Svaz lyžařů ČR, Cukrovarnická 483/42 162 00 Praha 6 – Střešovice. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište text „Soutěž“ a k fotografii připojte své jméno a kontaktní údaje.

Jak proběhne vyhodnocení soutěže?

Soutěžní fotografie můžete posílat do neděle 30. dubna 2017. Poté vybraný český reprezentant vylosuje dva výherce. Každý z výherců se může těšit na výlet na Stubai pro dva. Výherci si sami můžou vybrat termín, kdy na Stubai vyrazí, čas mají až do konce sezony.

Ceny:

4x dvoudenní skipas
4x voucher na oběd do restaurací Eisgrat nebo Gamsgarten
2x předplacená karta DFC na pohonné hmoty ve výši 2 000 Kč

Oficiální pravidla a podmínky soutěže naleznete zde.