O nás
Zvolte:
Augusta Vladimír Mezinárodní komise Akrobatické lyžování
Benc Pavel Dozorčí rada SLČR Člen za BD
Bystřická Milada Sekretariát SLČR Účetní SLČR
Čamek Vratislav KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za KSL Vysočina
Čeřovský Jakub Sekretariát SLČR Generální sekretář
Chvátalová Věra KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Ústecký KSL
Cikl Radek Dozorčí rada SLČR Člen za SK
Cízlová Alena Sekretariát SLČR Ekonom
Dvořáková Lenka Mezinárodní komise Snowboarding
Gabriel Jiří Dozorčí rada SLČR Člen za ZL
Graclík Petr Dozorčí rada SLČR Předseda DR
Henych Stanislav Dozorčí rada SLČR 1. místopředseda
Houser Petr Metodická komise předseda
STK-R předseda
Janstová Monika Sekretariát SLČR Asistentka GS
Jozífek Rostislav Mezinárodní komise Skok na lyžích
Kaděrka Oto KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Olomoucký KSL
Kettner Milan KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Pardubický KSL
Krejčí Jiří Revizní komise SLČR Člen
Krýzl Aleš Dozorčí rada SLČR Člen za AD
Kumpošt Roman Výkonný výbor SLČR I. Vicepresident
Mezinárodní komise předseda
Langmaier Jiří KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za KSL Praha
Langmaierová Věra KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Středočeský KSL
Lipanský Pavel Revizní komise SLČR Předseda RK
Mačát Daniel Mezinárodní komise Travní lyžování
Mačát Václav Dozorčí rada SLČR Člen za TL
Mach Petr Mezinárodní komise Běh na lyžích
Matoušek Jiří Revizní komise SLČR Člen
Meloun Petr Revizní komise SLČR Člen
Nováček Karel KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Plzeňský KSL
Novotný Martin Dozorčí rada SLČR Člen za SB
Obenberger Jiří Lékařská komise předseda
Pavel Korvas KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Jihomoravský KSL
Pavel Pavel KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Jihočeský KSL
Pelc Ladislav Výkonný výbor SLČR Člen Výkonného výboru
CS SKI s.r.o. Jednatel
Ekonomická komise předseda
Roubíčková Iveta KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Liberecký KSL
Rychlík Luboš KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Karlovarský KSL
Schimmer Miroslav Výkonný výbor SLČR Člen Výkonného výboru
Seidl Silvie Mezinárodní komise Telemark
Škoda Leoš Dozorčí rada SLČR Člen za SL
Skoumal Jaroslav KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Moravskoslezský KSL
Slavík Tomáš Mezinárodní komise Severská kombinace
Sobotka Lukáš Výkonný výbor SLČR President SLČR
Sochorová Blanka KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Královéhradecký KSL
Šrejtr Petr Výkonný výbor SLČR II. Vicepresident
Štrougalová Daniela Sekretariát SLČR Evidence, členská základna
Trhlík Jaroslav KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Zlínský KSL
Uher Ivo Dozorčí rada SLČR Člen za AL
Varga Robert Dozorčí rada SLČR 2. místopředseda
Volopich Dan Disciplinární komise předseda
Zeman Bohumír Mezinárodní komise Alpské disciplíny
Zlesáková Vlasta Revizní komise SLČR Člen

Hlavní partner

Audi NATLAND GROUP ANO sportovní družstvo

Partneři

Czech Republic land of strories kama

Mediální partneři

Snow Magazine O2 Sport

Ostatní

čsov čstv fis fis