×
O nás
Zvolte:
Augusta Vladimír Mezinárodní komise Akrobatické lyžování
Baier Jan Mezinárodní komise Skok na lyžích
Benc Pavel Dozorčí rada SLČR Člen za BD
Bystřická Milada Sekretariát SLČR Účetní SLČR
Čeřovský Jakub Sekretariát SLČR Generální sekretář
Chvátalová Věra KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Ústecký KSL
Cikl Radek Dozorčí rada SLČR Člen za SK
Cízlová Alena Sekretariát SLČR Ekonom
Dvořáková Lenka Mezinárodní komise Snowboarding
Forejtek Ladislav Dozorčí rada SLČR Člen za AD
Gabriel Josef KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za KSL Vysočina
Graclík Petr Dozorčí rada SLČR Předseda DR
Haisl Tomáš Sekretariát SLČR Manažer komunikace a PR
Houser Petr Metodická komise předseda
STK-R předseda
Janda Jakub Dozorčí rada SLČR Člen za SL
Janstová Monika Sekretariát SLČR Asistentka GS
Jindra David Revizní komise SLČR Člen
Jozífek Rostislav Czech SKI s.r.o. Jednatel
Kaděrka Oto KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Olomoucký KSL
Kettner Milan KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Pardubický KSL
Krnáč Pavel Mezinárodní komise Základní lyžování
Kumpošt Roman Výkonný výbor SLČR I. Vicepresident
Mezinárodní komise předseda
Langmaier Jiří KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za KSL Praha
Langmaierová Věra KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Středočeský KSL
Lipanský Pavel Revizní komise SLČR Člen
Mačát Daniel Mezinárodní komise Travní lyžování
Mačát Václav Dozorčí rada SLČR Člen za TL
Mach Petr Mezinárodní komise Běh na lyžích
Dozorčí rada SLČR 1. místopředseda
Matoušek Jiří Revizní komise SLČR Člen
Meloun Petr Dozorčí rada SLČR Člen za ZL
Nováček Karel KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Plzeňský KSL
Obenberger Jiří Lékařská komise předseda
Pavel Korvas KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Jihomoravský KSL
Pavel Pavel KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Jihočeský KSL
Pelc Ladislav Ekonomická komise předseda
Výkonný výbor SLČR Člen Výkonného výboru
Czech SKI s.r.o. Jednatel
Peštuka Roman Revizní komise SLČR Člen
Přibylová Anežka Mezinárodní komise Telemark
Roubíčková Iveta KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Liberecký KSL
Rychlík Luboš KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Karlovarský KSL
Schimmer Miroslav Výkonný výbor SLČR Člen Výkonného výboru
Dozorčí rada SLČR Člen za SB
Skoumal Jaroslav KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Moravskoslezský KSL
Slavík Tomáš Mezinárodní komise Severská kombinace
Sobotka Lukáš Výkonný výbor SLČR President SLČR
Sochorová Blanka KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Královéhradecký KSL
Šrejtr Petr Výkonný výbor SLČR II. Vicepresident
Štrougalová Daniela Sekretariát SLČR Evidence, členská základna
Trhlík Jaroslav KSL - Plénum Dozorčí rady SLČR Člen za Zlínský KSL
Trojan Lukáš Revizní komise SLČR Předseda RK
Uher Ivo Dozorčí rada SLČR Člen za AL
Varga Robert Dozorčí rada SLČR 2. místopředseda
Veselá Anna Sekretariát SLČR Projektová manažerka
Volopich Dan Disciplinární komise předseda
Zeman Bohumír Mezinárodní komise Alpské disciplíny