×
Na Stubai levněji i příští sezonu! Díky členské kartě ALIVE SLČR

Na Stubai levněji i příští sezonu! Díky členské kartě ALIVE SLČR

13.09.2017

Členové Svazu lyžařů ČR si v nadcházející zimě budou moci znovu užívat lyžování a snowboardingu na ledovci Stubai s exkluzivními výhodami. Díky pokračující spolupráci budou mít po celou sezonu slevu na skipasy 9% a ve vybraných termínech ušetří dokonce 20%.

Stubai dlouhodobě patří k těm nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším lyžařským střediskům v celých Alpách. Více než 100 kilometrů sjezdových tratí, záruka dostatku sněhu od října až do června a nejmodernější lanovky. To jsou hlavní důvody, proč si na rakouský ledovec každoročně najdou cestu desetitisíce profesionálních i amatérských lyžařů z celého světa.

Po úspěšné spolupráci v minulých letech uzavřel Svaz lyžařů ČR s areálem Stubai partnerství také na nadcházející sezonu. Díky tomu budou moci členové svazu s uhrazeným poplatkem na sezonu 2017/2018 využívat na ledovci i nadále naprosto exkluzivních výhod. Od 1. října mají po celý ročník slevu 9% z ceny skipasů, ve vybraných termínech bude sleva činit dokonce 20%.

„Spolupráce s areálem Stubai si nesmírně vážíme. Jsme velice rádi, že můžeme našim členům poskytnout tento benefit, díky kterému je pro ně lyžování v jednom z nejlepších středisek v Evropě značně dostupnější. Věřím, že na tamních svazích bude hodně slyšet čeština a nejen naši vrcholoví závodníci ale i všichni ostatní členové najdou na Stubaii ideální lyžařské a snowboardové podmínky,“ říká generální sekretář Svazu lyžařů ČR Jakub Čeřovský.       

Sleva 20% z ceny skipasů v termínech:

od 1. 12. 2017 do 22. 12. 2017
od 8. 1. 2018 do 26. 1. 2018
od 9. 4. 2018 do ukončení zimní sezóny 2018 (3. 6. 2018)

Lyžařské středisko Stubai

Jedná se o nejrozsáhlejší ledovcový areál v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí.

Důležité upozornění pro čerpání slev na ledovci Stubai!

Stále platí, že pro získání slevy nutné prokázat se jednak platnou kartou ALIVE SLČR a zároveň i OP či jiným průkazem totožnosti, např. pasem, jinak nebude možné slevu na skipas získat.
Karta ALIVE SLČR může být použita POUZE jednou v období platnosti zakoupeného skipasu a je NEPŘENOSNÁ!
Karta ALIVE SLČR je platná pouze v případě uhrazení členského poplatku Svazu lyžařů ČR pro aktuální sezonu.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete na http://tipyprolyzare.cz/portfolios/stubai/