Běh na lyžích

Novák letos poprvé v semifinále! Při sprintu klasicky na Tour de Ski bere 10. místo. Body mají i Janatová a Hynčicová
Přečíst článek
8 min 58 s

Hynčicová zakončila rok 2021 bodovaným umístěním ve 3. etapě Tour de Ski. Janatová byla 39.
5 min 40 s

Fellner vybojoval na Tour de Ski své první body. Novák zlomil hůl a propadl se pořadím
5 min 54 s

Navzdory pádu bere Michal Novák body i z druhé etapy Tour de Ski. Po závodech v Lenzerheide je průběžně devatenáctý
4 min 58 s

Sedm desetin od bodů! České běžkyně na lyžích bojovaly ve 2. etapě Tour de Ski o nejlepší třicítku, v Lenzerheide jim těsně unikla
6 min 32 s

Dva Češi v TOP 20! Janatová vstoupila do Tour de Ski výborným 16. místem, Novák bere na úvod prestižního klání 19. místo
7 min 47 s

Tak trochu jiná Tour de Ski. Do prestižního klání jde osm Čechů
7 min 50 s

Na OPA Cupu v St. Ulrichu zazářil junior Zatloukal 6. místem!
7 min 23 s

Čeští běžci na lyžích při team sprintu v Drážďanech na postup do finále nedosáhli
8 min 21 s

Tři Češi v nejlepší dvacítce na Světovém poháru! Při sprintu v Drážďanech si nejlépe vedl Pechoušek na 15. místě