Snowboarding
V tureckém Erzurumu začal Evropský olympijský festival mládeže

12.02.2017

Od 12. do 18. února budou v tureckém Erzurumu soutěžit mladí sportovci v sedmi různých sportech. Snowboardisté mají na programu paralelní obří slalom, snowboardcross a týmový smíšený závod.

Nevídaný trik přinesl první místo. Eva Samková slaví druhý triumf v sezoně!

12.02.2017

Bylo to vítězství, na které asi dlouho nezapomene. Česká snowboardcrossařka Eva Samková i díky nevídané taktice v podobě zdrženého startu ovládla podnik Světového poháru v německém Feldbergu.

Dva pády a osmé místo. Eva Samková si ve Feldbergu vybrala smůlu

11.02.2017

Čtvrtý závod Světového poháru přinesl osmé místo. Snowboardcrossařce Evě Samkové v německém Feldbergu zabránily v lepším výsledku dva pády, nejprve v semifinále a pak i v malém finále.

Druhý závod, druhý bronz. Martin Mikyska na univerziádě zazářil i v Big Airu

07.02.2017

Martin Mikyska si na univerziádě v Almaty drží stoprocentní bilanci. Nastoupil do druhého závodu a podruhé vystoupal na stupně vítězů. Český freestyle snowboardista si v úterý připsal bronz v Big Airu.

Další stupně vítězů! Eva Samková skončila ve sprintu v Bansku druhá

04.02.2017

Podruhé v řadě dokázala Eva Samková vystoupat na stupně vítězů. Česká snowboardcrossařka na podniku Světového poháru v bulharském Bansku obsadila v krátkém sprinterském závodu druhé místo, když nestačila pouze na Australanku Bellu Brockhoffovou.

Snowboardcrossařka Kateřina Chourová vybojovala bronz na univerziádě

02.02.2017

Česká republika slaví druhou medaili z univerziády. Zasloužila se o ni snowboardcrossařka Kateřina Chourová, která v kazašském Almaty vybojovala bronz. Navázala tak středeční třetí místo skokanky Marty Křepelkové.

Skvělá Ester Ledecká! V Rogle obhájila vítězství v paralelním obřím slalomu

28.01.2017

Slovinská Rogla jí očividně sedí! Ester Ledecká si na tamním kopci téměř přesně před rokem dojela pro vítězství a zlatý stupínek vítězů si uzmula také dnes. V paralelním obřím slalomu Světového poháru snowboardistek ve velkém finále porazila Němku Carolin Langenhorstovou a navýšila své vedení v průběžném pořadí seriálu.

Čeští snowboardisté na univerziádě

26.01.2017

Od 29.ledna do 8.února 2017 se v kazašském Almaty uskuteční 28. Zimní světová univerziáda. Věříme, že čeští snowboardisté přivezou stejně jako z předchozích univerziád medaile.

Samková s Hopjákovou skončily v týmovém závodu v Solitude šesté

23.01.2017

Snowboardcrossařky Eva Samková s Vendulou Hopjákovou si v neděli v americkém Solitude odbyly premiéru v týmovém závodě Světového poháru. České reprezentantky skončily na šestém místě.

Výhra v kvalifikaci i v závodě. Eva Samková ovládla Světový pohár v Solitude!

22.01.2017

Snowboardcrossařka Eva Samková si podmanila závod Světového poháru v americkém Solitude. Česká reprezentantka se díky vítězství vyšvihla do průběžného vedení v seriálu.

Na Dolní Moravě se jely první závody Českého poháru ve snowboardcrossu

19.01.2017

O víkendu 14. a 15. ledna se konaly první dva závody série Českého poháru ve snowboardcrossu. Zúčastnilo se přes 170 závodníků ze 17 zemí světa včetně olympijské vítězky Evy Samkové.