Snowboarding
Loni X-Games obrečela, slza ukápla i letos. Ale se stříbrem jsem spokojená, říká Samková

03.02.2016

V neděli jí doslova o pár centimetrů unikl titul vůbec první Evropanky v historii, která by dokázala ovládnout prestižní X-Games. Smolný finiš v Aspenu českou snowboardcrossařku v cíli mrzel, ve středu už ale druhé místo na svátku freestylových sportů brala z jiného úhlu pohledu. „S odstupem času jsem se stříbrem čím dál spokojenější,“ říká.

Evě Samkové na X-Games těsně uniklo zlato. V Aspenu dojela druhá

31.01.2016

Snowboardcrossařka Eva Samková si na titul první Evropanky, které by se podařilo ovládnout prestižní X-Games, bude muset počkat. Olympijská vítězka ze Soči skončila na freestylovém svátku v americkém Aspenu těsně druhá. Z triumfu se raduje domácí závodnice Lindsey Jacobellisová.

Ester Ledecká znovu na bedně! V Moskvě skončila třetí a nadále vede celkové pořadí SP

30.01.2016

Minulý týden v Rogle vyhrála a na stupních vítězů nechyběla ani tentokrát. Snowboardistka Ester Ledecká skončila v závodu Světového poháru v paralelním slalomu v Moskvě třetí. Vyhrála Švýcarka Patrizia Kummerová, přemožitelka české závodnice ze semifinále.

Eva Samková odstartovala X-Games parádně! V Aspenu vyhrála kvalifikaci

29.01.2016

Lépe ani začít nemohla. Eva Samková svou misi v Aspenu, dějišti prestižních X-Games, odstartovala vítězstvím v kvalifikaci. Přesto olympijská vítězka ve snowboardcrossu nebyla se svým výkonem úplně spokojená a do nedělního závodu chce ještě vychytat všechny „mouchy“.

Zimní Supercross 2016

26.01.2016

Mladí snowboardisté v kategoriích Kids, Rookies a Juniors odstartovali Zimní Supercross soutěží snowboardcross v pátek 22.ledna na Klínovci. Výsledky i fotky ze soutěže k nahlédnutí na webu seriálu

Ohlédnutí za Olympiádou dětí a mládeže 2016

25.01.2016

V termínu 17.-22.1.2016 se v Ústeckém kraji konaly Hry VII. zimní Olympiády dětí a mládeže ČR. Snowboardové disciplíny se odehrávaly ve Skiareálu Klínovec. Závodilo se v disciplínách paralelní obří slalom, slopestyle a snowboardcross.

Akademické mistrovství ČR ve snowboardingu 2016

25.01.2016

Ve dnech 11.-12.února 2016 se v areálu Větrný vrch na Dolní Moravě pojede Akademické mistrovství ČR v disciplínách snowboardcross a paralelní slalom.

Eva Samková na sobotní triumf nenavázala. V druhém závodě ve Feldbergu skončila sedmá

25.01.2016

V pátek vyhrála kvalifikaci a v sobotu ovládla i celý závod. Evě Samkové se však vydařený víkend Světového poháru v německém Feldbergu dotáhnout do konce úplně podle představ nepodařilo. Česká snowboardcrossařka v nedělním závodu skončila sedmá.

Pátý triumf! Ester Ledecká vyhrála Světový pohár v Rogle

24.01.2016

Před rokem slavila v Rogle svůj první triumf ve Světovém poháru, teď se na slovinském svahu radovala znovu. Ester Ledecká nedala soupeřkám šanci a zaznamenala už svůj pátý triumf v seriálu SP.