×
Čeští Masters vybojovali ve finále Světového poháru osm medailí

Čeští Masters vybojovali ve finále Světového poháru osm medailí

19.04.2017

Lyžařská sezona kategorie Masters byla ukončena na finále Světového poháru v italském lyžařském středisku v Abetone. Čeští závodníci si na závěr dojeli pro osm cenných kovů.

V Itálii reprezentovalo Českou republiku pět závodníků, výpravu tvořili Martina Toušová, Vlaďka Krejčí, Hanka Ledvinová, Honza Poláček a Milan Hrstka. Shodně dvě zlata vybojovali Toušová s Poláčkem a stříbro brali Krejčí, Ledvinová a Hrstka, který navíc získal i bronzovou medaili.   

Minulý rok se Češi na finále SP Masters v Les Menuires společně radovali z globů za dvě první místa Andreji Červené a Martiny Toušové, ze tří druhých míst Vlaďky Krejčí, Milana Hrstky a Honzy Poláčka a z jednoho třetího místa Aleny Bouzkové.

V letošní sezoně opět nezaháleli a celkem do České republiky sbírky přidali dva glóby za první místa Martiny Toušové a Honzy Poláčka a trofej za třetí místo Andreji Červené. Vlaďka Krejčí letos neobhájila loňskou druhou pozici a o pár bodů skončila na krásném čtvrtém místě, Milan Hrstka na 5. příčce a Hanka Ledvinová na 7. pozici.

Fotogalerie


Partner

Audi

Generální partner žákovské reprezentace

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska