×
Stříbro na úvod! Ester Ledecká zahájila snowboardovou sezonu druhým místem v Carezze

Stříbro na úvod! Ester Ledecká zahájila snowboardovou sezonu druhým místem v Carezze

15.12.2016

Na skvělé výsledky na lyžích navázala parádně i na snowboardu. Ester Ledecká v úvodním závodu snowboardového Světového poháru v paralelním obřím slalomu v Carezze skončila na druhém místě. Ve finále nestačila na Rakušanku Inu Meschikovou.

Ledecká zahájila sezonu už před dvěma týdny v rámci lyžařského Světového poháru v Lake Louise. A vedla si perfektně, ve všech třech závodech bodovala a připsala si nejlepší výsledky dosavadní lyžařské kariéry.

Že má na začátku sezony velkou formu potvrdila i na snowboardu. Na úvodním podniku Světového poháru v paralelním obřím slalomu v Carezze, kam odjížděla jako úřadující šampionka, si dojela pro stříbro.

Jednadvacetiletá sněhová obojživelnice odstartovala svou úspěšnou misi v kvalifikaci, ve které skončila druhá. Ve čtvrtfinále si poradila s Rakušankou Sabine Schöffmanovou a v semifinále porazila její krajanku Julii Dujmovitsovou. Na třetí Rakušanku v řadě už ale nestačila a ve finále těsně o sedm setin sekundy prohrála s Inou Meschikovou.Generální partner

Oficiální partneři

Produkce soutěží

Partneři