×
Skok na lyžích: V Liberci proběhla valná hromada

Skok na lyžích: V Liberci proběhla valná hromada

13.05.2017

V sobotu 13. května proběhla v Liberci valná hromada Úseku skoku na lyžích. V Grandhotelu Zlatý Lev se jí zúčastnilo na čtyři desítky delegátů ze sportovních klubů z celé České republiky.

Valnou hromadu zahájil proslovem Leoš Škoda, předseda skokanského úseku, následně proběhla volba mandátové komise, kterou přítomní schválili. Do funkcionářských řad uvedl sportovce Jana Maturu, který letos ukončil závodní činnost, a bývalého reprezentanta Antonína Hájka. Jinak složení reprezentace zůstává bez velkých zásadních změn.

Dále se slova ujal sportovní ředitel Rostislav Jozífek, který seznámil účastníky s finanční situací, hospodařením a výhledem na další období. Generálním partnerem zůstává společnost BWT. Kvůli reprezentačním povinnostem se nestihli dostavit šéftrenér Richard Schallert s trenérem Jakubem Jiroutkem, ti své hodnocení zaslali písemnou formou.

Následovali řečníci Pavel Věchet a k závěru Stanislav Dlouhý, manažer LSK Lomnice nad Popelkou. Nakonec všichni delegáti zdárně odsouhlasili drobné změny a s vidinou dobrých výsledků v olympijské sezoně 2017/2018 se rozloučili.Generální partner

Hlavní partner

Partneři