×
Valná hromada Úseku skoku na lyžích

Valná hromada Úseku skoku na lyžích

15.05.2016

V sobotu 14. května 2016 proběhla v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci tradiční valná hromada. Skokanští funkcionáři, trenéři a delegáti se tu sešli, aby zhodnotili sezonu 2015.

Mezi prvními řečníky vystoupil Leoš Škoda, předseda skokanského úseku, který všechny pozdravil a seznámil přítomné s činností Rady a sportovním vedením Úseku skoku na lyžích.

Ekonomickou stránku poté zhodnotil Rostislav Jozífek, sportovní ředitel. Ten představil návštěvníkům výsledky hospodaření a sponzoringu a předložil rozpočet na sezonu následující. K řečníkům se přidal i Jakub Čeřovský, generální sekretář Svazu lyžařů, jenž podal doplňující zprávy ohledně pomoci a podpory Svazu lyžařů skokanům.

Po vedení následovali trenéři, Richard Schallert, Jakub Jiroutek a Jiří Hájek.

Delegáti byli seznámeni s rozvržením týmů na další období. Šéftrenérem reprezentace zůstává Richard Schallert a jsou vytvořeny následující skupiny. Českou reprezentaci opouští Michal Doležal.

R. Schallert, J. Šimek: Koudelka, Polášek, Vančura, Holík, Štursa, Michálek, Sakala, Lasota

J. Jiroutek, R. Žídek: Janda, Matura, Hlava, Kožíšek

T. Vambera - SCM, RD mládež Čechy (plus trenéři v příslušných klubech Medal, Portyk): Černý, Rydl, Lejsek, Sudek, Janata, Dostál

S. Lasota - SCM, RD mládež Morava (plus trenéři v příslušných klubech Marek, Žídek):: Kuběna, Vivial, Holub, Selcer, Vaverka, Doležel, Šupola

J. Hájek: rozdělení žen na několik skupin

skupina A: Pešatová, Blažková 

skupina B: Ptáčková, Křepelková, Rajnochová, Mrákotová

skupina C:Ptáčková, Indráčková, Weinlichová, Kubečková, Joitová

Jednou z větších skokanských akcí bude na konci léta (26.8. – 27.8.) závod CoC, který opět přivítá Frenštát pod Radhoštem. R. Jozífek přednesl i možnost konání SP v roce 2018 v Liberci.

MT

 Generální partner

Hlavní partner

Partneři