×
Valná hromada OSÚ SL - 23.5.2020 Nové Město na Moravě

Valná hromada OSÚ SL - 23.5.2020 Nové Město na Moravě

26.05.2020

Valná hromada v Novém Městě na Moravě přinesla řadu novinek ve vedení Odborného sportovního úseku skoků na lyžích. Jaké to byly?

23. 5. proběhla v Novém Městě na Moravě valná hromada OSÚ skoku na lyžích, kde uplynulou sezonu zhodnotil předseda Jakub Janda. V jeho zprávě byli delegáti informováni mimo jiné o nové trenérské radě a její činnosti, infrastruktuře sportovních areálů, chodu úseku i domácích závodů a jejich nového financování.

Na konferenci též vystoupil prezident Svazu lyžařů České republiky Lukáš Heřmanský a společně s generálním sekretářem a marketingovou ředitelkou představil strategii českého lyžování v období let 2020 až 2026, a to s důrazem na jednotu svazu a jeho profesionalizaci.

Na valné hromadě byl zvolen nový člen Rady OSÚ SL – za odstoupivšího Františka Vaculíka, který se bude věnovat trenérské práci u A týmu mužů, byla zvolena v druhém kole paní Jitka Zemanová z klubu JKL Desná. Na její post v revizní komisi OSÚ SL byl taktéž v druhém kole zvolen Pavel Fízek ml. z KozlovicOficiální sponzor

Partneři