×
Lomnice o víkendu patřila malým skokanským a sdruženářským nadějím

Lomnice o víkendu patřila malým skokanským a sdruženářským nadějím

15.02.2015

Zatímco část reprezentace létala ve Vikersundu a část trénuje na blížící se světový šampionát, malé skokanské a sdruženářské hvězdičky se sešly v Lomnici nad Popelku, aby tu poměřily síly na tamních můstcích a běžeckých tratích.

Celkem se závodů účastnilo kolem sta malých závodníků ze sedmi klubů, kteří sem přijeli z blízkého i dalekého okolí. Počasí se vydařilo na výbornou a organizátoři měli můstky i tratě perfektně připravené. Řada dětských závodů byla kvůli nedostatku sněhu pro tento rok zrušena. ,,Jsme rádi, že se podařilo závody uskutečnit a počasí nám přálo,“ pochvaloval si hladký průběh soutěží manažer klubu Stanislav Dlouhý, nejen on, ale i většina příchozích trenérů.  

V  sobotu se dopoledne skákalo a odpoledne patřilo běhu. Neděle už pak byla v režii pouze skoků. Malé skokany přišel povzbudit i  domácí Tomáš Portyk, současný reprezentant v severské kombinaci, který si pochvaloval domácí zázemí a atmosféru. ,,Všem držím palce, není to dlouho, co jsem také začínal, mám to tady rád,“ zavzpomínal mladý sdruženář.

Nedělní závody se podařilo odskákat v rekordním čase. Za dvě hodiny už mohli ti nejlepší stát na stupních vítězů.  

Výsledky budou k dispozici na webu:

http://www.lsklomnice.cz/

MT

 

Fotogalerie


Oficiální sponzor

Partneři