×
Reprezentanti do 23 let mají za sebou první soustředění

Reprezentanti do 23 let mají za sebou první soustředění

06.07.2020

Svůj první tréninkový kemp už absolvoval také reprezentační tým do 23 let, který se sešel 16. června v Novém Městě na Moravě. „Žádnou dlouhou pauzu po minulé sezoně jsme ale neměli. Podle tréninkových plánů se reprezentanti připravují už od začátku května. Od té doby jsme se s nimi také individuálně setkávali,“ říká trenér Martin Koukal, který spolu se svým asistentem Radkem Šretrem povede také juniorský výběr.

Reprezentační tým do 23 let letos bude pracovat ve složení: Ondřej Černý, Vladimír Kozlovský, Tomáš Dufek, Tomáš Lukeš, Kim Žalčík a Pavlína Votočková. Šéfem servisu bude Jan Baranyk.

Členy juniorského výběru pro příští sezonu budou: Jolanta Byrtus, Eliška Šibravová, Kateřina Tůmová, Kateřina Svobodová, Šimon Pavlásek, Tomáš Lengyel, Ondřej Zuna a Jakub Strouhal.

Na Vysočině se ovšem zatím sešel pouze výběr do 23 let. „Vzhledem k tréninkovému období jsme se snažili držet vysoký objem. K tomu jsme přidali srovnávací tréninky kolem anaerobního prahu a vyzkoušeli jsme i první opravdu rychlé věci. Jako zpestření jsme absolvovali i jeden přípravný závod v triatlonu – plavání, běh a kolečkové lyže. Do tréninku jsme zařadili také atletickou dráhu,“ říká trenér Martin Koukal.

Další soustředění absolvují jeho svěřenci v červenci v Harrachově, následovat bude srpnový Boží Dar, zářijový Oberhof a říjnové Ramsau. „Listopad pak bude záviset na aktuální epidemiologické situaci, závodním kalendáři a dalších věcech,“ říká reprezentační kouč s tím, že dvě soustředění absolvuje tým do 23 let spolu s juniory – v srpnu na Božím Daru a v říjnu v Bedřichově.Generální partner

  • cpp
  • cpp

Hlavní partner

Partneři