×
Vítězové Českého poháru si odnesli hodnotné ceny od firmy HAAS+SOHN

Vítězové Českého poháru si odnesli hodnotné ceny od firmy HAAS+SOHN

28.03.2018

Seriál Českého poháru v běžeckém lyžování vyvrcholil 23.-25. března na Horních Mísečkách. Vítězové kategorie dospělých získali hodnotné ceny v podobě kamen od firmy HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Hlavní výhru od česko-rakouské firmy HAAS+SOHN Rukov s.r.o., designová kamna typu Olbie a Trento, si odnesli vítězové seriálu Českého poháru v běžeckém lyžování Dušan Kožíšek a Sandra Schützová. Firma, která se zaměřuje především na výrobu a prodej krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, krbových vložek a nově i krbových sestav, v hojné míře vyrábí i peletová kamna. Nabízí též příslušenství jako krbové nářadí a kouřovody.

Při výrobním procesu se využívají nejmodernější technologie a výrobní zařízení (CNC, laser), zajišťující vysokou kvalitu výrobků. Na vývoji se podílí přední české a zahraniční designérské firmy.

Co mají společného krbová kamna od HAAS+SOHN a běžecké lyžování? „Zimu, aby obojí mohlo fungovat. Ale nejenom to. Poctivost, kvalita, čas přípravy, tah na branku a nadšení pro to, co děláme, je určitě to, co spojuje HAAS+SOHN Rukov a bílý sport. Jen tak můžeme dosáhnout vytčených met a zažít pocit vítězství a prima chvíle“, říká Václav Cintl, generální ředitel a jednatel společnosti. „Ke sportu jsem byl veden již od mala, sport utužuje lidské hodnoty. Navíc v dětství jsem závodně sjezdoval a běžky byly součástí tréninku“, dodává Václav Cintl.

Firma sídlící v Rumburku kromě Českého poháru v běžeckém lyžování sponzoruje mnoho dalších společenských a sportovních aktivit, především v jachtingu, kde podporuje české olympioniky. Přispívá též na dobročinné a charitativní akce.

Fotogalerie


Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři