×
Na Šumavě se o víkendu pojedou závody na kolečkových lyžích v rámci Skiroll Classics

Na Šumavě se o víkendu pojedou závody na kolečkových lyžích v rámci Skiroll Classics

10.07.2019

Šumava se poprvé stane součástí Efisan Skiroll Classics. Seriál závodů na kolečkových lyžích se tam představí už o víkendu 13. a 14. července. V sobotu se pojede kratší a náročnější výjezd zvaný „Svojše“, v neděli pak porce 22,5 kilometrů s cílem na Horské Kvildě.

Hned druhý závodní víkend seriálu závodů na kolečkových lyžích Efisan Skiroll Classics se uskuteční u na Šumavě. V sobotu na závodníky čeká kratší ale náročnější výjezd z Rejštejna na Zhůří nazvaný "Svojše", jelikož cyklisté i lyžaři jinak tomuto kopci neřeknou. Plánovaný start je v pravé poledne a celková délka závodu je 10,5 kilometru.

V neděli je na programu profilově mírnější, zato delší výjezd podél Teplé Vltavy z Horní Vltavice přes Borovou Ladu a Kvildu s cílem na Horské Kvildě. Závod na 22,5 kilometru podle plánu odstartuje v 10:30 a cíl bude u Hotelu Rank, který zároveň poslouží jako hlavní zázemí během obou závodů. Jak by také ne, když "pana domácího" tady dělá Martin Jakš.

Bližší informace o víkendových závodech naleznete na www.skimaraton.cz pod odkazem Efisan Skiroll Clasics nebo na stránkách pořadatele celé série www.silviniskirollclassics.com.

Video


Generální partner

cpp

Hlavní partner

Partneři