V polovině ledna odstartuje další ročník Czech Freeski Tour

V polovině ledna odstartuje další ročník Czech Freeski Tour

3 min 51 s

Svaz lyžařů ČR ve spolupráci s největším českým webem o FReeski lyžování freeride.cz/ski, generálním partnerem akce O'Neill přináší již sedmý ročník série freeski závodů po českých resortech s názvem O'Neill Czech Freeski Tour 2020.


Akce se bude konat postupně ve třech českých resortech – v oblíbeném areálu Deštné v Orlických horách, premiérově se pojede big air ve Špindlerově Mlýně a vše zakončí Mistrovství ČR v oblíbeném snowparku Freestyle area Vítkovice v Krkonoších. 

Těšit se můžete na věcné ceny od partnerů závodů O'Neill – freeski a longboard shop Snowpanic.cz a legendární freeski značky Armada, prodejce sportovních potřeb Sportisimo, Molo, Adrex.com a nově také od Freeskier.cz. Díky generálnímu partnerství s O'Neill se vítězové každého závodu mohou těšit na vouchery k nákupu oblečení v prodejnách O´Neill, Molo nebo Sportisimo. Energii ti doplní sušenky Corny a křídla dodá Red Bull.

O'Neill Czech Freeski Tour 2020 je určen všem jezdcům a jezdkyním na lyžích za účelem propagace sportu zvaném freeskiing a hledání talentů do již existující české freeski reprezentace, jejíž členové se představili dokonce i na ZOH v Sochi 2014, kde náš nejlepší závodník/olympionik Marek Skála obsadil ve světové konkurenci báječné 24.místo. Díky závodům semlžete vytáhnout až k těm nejlepších, kteří mají možnost připojit se k tréninkům české reprezentace, což jim umožní další zdokonalování jezdeckých dovedností.

Termíny:

Český pohár ve slopestylu Deštné v Orlických horách: 18. 1. 2020 (sobota)
Český pohár v big airu Špindlerův Mlýn: 26. 1. 2020 (neděle)
MČR ve slopestylu Freestyle Area Vítkovice: 23. 2. 2020 (neděle)

Celkem se letos pojedou 3 zastávky Českého poháru. Závodů českého poháru se může zúčastnit kdokoliv (není potřeba FIS kód). Závodníci budou rozděleni do kategorií děti, junioři, muži, ženy. 



Pomoc Ukrajině