Travní lyžování

SP Dizin: Rejchrtová slaví první vítězství ve Světovém poháru. Mezi muži bere bronz Barták
Přečíst článek
5 min 27 s

SP Dizin: Barták triumfoval v obřím slalomu, Rejchrtová a Rašovská dvakrát na stupních vítězů
6 min 21 s

Světový pohár travních lyžařů se přesouvá do Íránu. Barták s Rašovskou budou hájit náskok v celkovém pořadí seriálu
4 min 44 s

Skončilo juniorské mistrovství světa v travním lyžování. Česká reprezentace získala 12 z celkových 24 cenných kovů
10 min 54 s

Borák a Rejchrtová zakončili juniorské mistrovství světa stříbrnou tečkou ve slalomu
4 min 57 s

Zlatý český double! Borák a Rejchrtová triumfovali v obřím slalomu a zkompletovali své medailové sbírky z letošního šampionátu
7 min 9 s

Patnáctiletá Koryntová se stala juniorskou mistryní světa v super kombinaci. Borák a Rejchrtová brali stříbro
6 min 6 s

Knor juniorským šampionem v super G. Češi získali na úvod MSJ čtyři cenné kovy
7 min 28 s

Ve středu startuje mistrovství světa juniorů. O medaile bude v Neudorfu bojovat osmnáct českých reprezentantů
8 min 27 s

Týden plný tréninků, závodění a získávání zkušeností. Grasski kemp 2022 uzavřel letošní ročník FIS Children Cupu