Snowboarding
Ester Ledecká udržela třetí příčku v celkovém hodnocení SP

14.03.2015

Snowboardistka Ester Ledecká neprošla ve finále Světového poháru v paralelním slalomu kvalifikací. Ve Winterbergu obsadila až 25. místo, v celkovém pořadí seriálu ale vybojovala vynikající třetí pozici.

Freestyle snowboardista Horák zajel nejlepší výsledek kariéry. Na špindlerovském Audi Snowjamu skončil čtvrtý

14.03.2015

Překvapivou čtvrtou příčku obsadil při finálovém závodě Světového poháru freestyle snowboardistů ve Špindlěrově Mlýně třiadvacetiletý Petr Horák. Vynikající výsledek ze slopestylu Audi Snowjam 2015 je zároveň nejlepším výsledkem jeho dosavadní kariéry. Favorizovaná Šárka Pančochová naopak neproklouzla do finále.

Šárce Pančochové na Audi Snowjamu jen těsně unikl přímý postup do finále. Čeká ji tak ještě semifinálový boj. Překvapil naopak Daniel Porkert

13.03.2015

Čtvrtou příčku obsadila nejlepší česká freestyle snowboardistka Šárka Pančochová v kvalifikaci posledního Světového poháru letošní sezóny. Přímý postup do sobotního finále si však vysloužily pouze první tři závodnice, Pančochovou tak čeká ještě semifinále, které je na programu v sobotu dopoledne. Mezi muži naopak přímým postupem překvapil domácí Daniel Porkert.

Kateřina Vojáčková byla na mistrovství světa juniorů v Číně šestá ve slopestylu

11.03.2015

Cenné výsledky sbírá v letošní sezóně český tým freestyle snowboardistů. Do sbírky vynikajících umístění nyní opět přispěla i osmnáctiletá Kateřina Vojáčková, když skončila šestá ve slopestylu na mistrovství světa juniorů v čínském Yabuli.

Audi Snowjam rozdělí na prize money 1.200.000 korun

09.03.2015

Historicky první finálový závod FIS Světového poháru ve freestyle snowboardingu, Audi Snowjam 2015, který se koná 13.-14. března ve Špindlerově Mlýně, rozdělí na prize money mezi jezdce 1.200.000 korun českých. Peníze však pro jezdce nejsou tou hlavní motivací k podávání špičkových výkonů.

Ester Ledecká vypadla v Moskvě v osmifinále

07.03.2015

Česká snowboardistka Ester Ledecká vyhrála v Moskvě kvalifikaci na další závod Světového poháru v paralelním slalomu. V osmifinále ale na umělé rampě podlehla o 9 setin sekundy Švýcarce Ladině Jennyové a obsadila deváté místo.

Snowboardisté Evropského poháru si pochvalovali závody v Mariánských Lázních

01.03.2015

FIS Evropský pohár v paralelním slalomu ve Skiareálu Mariánky, několikrát kvůli nedostatku sněhu překládaný, se uskutečnil ve dnech 24.-25.2.2015.

Světová šampionka Ledecká si připsala další úspěchy, v Japonsku byla třetí v paralelním obřím slalomu

28.02.2015

Mistryně světa v paralelním slalomu Ester Ledecká pokračuje v úspěšné jízdě současnou sezonou. V závodě snowboardového Světového poháru v japonské Asahikawě skončila v sobotním paralelním obřím slalomu třetí. Ke dvěma vítězstvím v SP v této sezoně tak přidala další pozici na stupních vítězů. Ta jí v nedělním paralelním slalomu unikla o pouhou setinu, a tak Ledecká přidala ještě čtvrté místo.

Freestyle snowboardista Horák ovládl Univerziádu, Mikyska bral ve slopestylu bronz

13.02.2015

Senzačním úspěchem zakončili čeští snowboardisté svou účast na Zimní světové univerziádě ve španělské Sierra Nevadě. Petr Horák suverénně ovládl závěrečnou soutěž ve slopestylu, jeho reprezentační kolega Martin Mikyska navíc dosáhl na bronz.

Zlato pro Petra Horáka na Univerziádě

13.02.2015

V dnešním závodě v slopestylu na Univerziádě v Sierra Nevada vyhrál český reprezentant Petr Horák. Bronzovou medaili si odváží další český reprezentant Martin Mikyska. Kluci, gratulujeme!

Audi Snowjam přiveze do Špindlerova Mlýna světovou snowboardovou elitu

13.02.2015

Už za měsíc čeká všechny milovníky snowboardingu vrcholná událost této zimy. Audi Snowjam nebude jen finále Světového poháru, ale především několikadenní maraton adrenalinu, akce a zábavy. Ve Špindlerově Mlýně nemůžete chybět ani vy!