×
Snowboarding na Olympiádě dětí a mládeže má za sebou paralelní obří slalom a slopestyle

Snowboarding na Olympiádě dětí a mládeže má za sebou paralelní obří slalom a slopestyle

01.02.2018

V těchto dnech probíhá na Dolní Moravě Olympiáda dětí a mládeže 2018, kterou pořádá Pardubický kraj. Závodů ve snowboardingu se účastní téměř 100 závodníků ze 14 krajů, ročníky 2002 až 2005. V pondělí se na Větrném vrchu jely závody v paralelním obřím slalomu, v úterý pokračoval závodní program slopestylem a závody zakončí čtvrteční snowboardcross na sjezdovce U slona.

 

Výsledky:

Paralelní obří slalom

mladší žákyně

Zvířecí Jana 20004 Středočeský kraj SK Lajdáček

Halašová Anna 2004 Ústecký kraj Snowrockets

Keclíková Adéla 2005 Moravskoslezský kraj Lítací jelen

Bendová Lucie 2005 Vysočina

Krčálová Veronika 2005 Vysočina

Tichá Adéla 2004 Liberecký kraj Snowbeasts

starší žákyně

Šonková Klára 2003 Středočeský kraj GT97

Maděrová Zuzana 2003 Liberecký kraj

Kolesová Zuzana 2002 Moravskoslezský kraj Lítací jelen

Kreisingerová Marie 2003 Karlovarský kraj Local parks

Strnadová Sára 2002 Vysočina Ski klub Velké Meziříčí

Trojnová Kateřina 2003 Praha hl.m. Snowbeasts

mladší žáci

Turínský Matyáš 2004 Středočeský kraj Snowrockets

Krupa Adam 2004 Moravskoslezský kraj Lítací jelen

Tůma Tomáš 2004 Vysočina Ski klub Velké Meziříčí

Bílý Matyáš 2005 Středočeský kraj Zodyhyd snow

Štefka Matyáš 2004 Jihomoravský kraj

Hanko Matyáš 2005 Jihočeský kraj SK Snowriders Vimperk

starší žáci

Choleva Šimon 2003 Moravskoslezský kraj Lítací jelen

Tatarko Bruno 2003 Moravskoslezský kraj Snowrockets

Šmerák Matouš 2003 Praha hl.m. Snowbeasts

Žežulka Petr 2003 Liberecký kraj Snowbests

Makovec Martin 2003 Plzeňský kraj Snowrockets

Vodrážka Adam 2002 Ústecký kraj Snowrockets

 

Slopestyle

mladší žákyně

Benešová Anna 2004 Královéhradecký kraj SK Loquita’s

Keclíková Adéla 2005 Moravskoslezský kraj Lítací jelen

Sušická Julie 2004 Ústecký kraj LK Maximal animal

Vašicová Daniela 2005 Jihočeský kraj SK Snowriders Vimperk

Bendová Lucie 2005 Vysočina

Výtvarová Karolína 2005 Praha hl.m. Snowrockets

starší žákyně

Kreisingerová Marie 2003 Karlovarský kraj Local parks

Kaplanová Beata 2003 Ústecký kraj

Bártová Petra 2003 Olomoucký kraj 1. snowboardová Přerov

Trojnová Kateřina 2003 Praha hl.m. Snowbeasts

Šottová Nikola 2003 Karlovarský kraj Snowrockets

Horáčková Veronika 2002 Moravskoslezský kraj

mladší žáci

Hroneš Jakub 2005 Královéhradecký kraj

Štefka Matyáš 2004 Jihomoravský kraj

Lizna Vojtěch 2004 Praha hl.m. Snowbeasts

Dvořák Vítězslav 2005 Jihočeský kraj SK Snowriders Vimperk

Peterka Matyáš Karlovarský kraj Snowbeasts

Biegel Benjamin 2004 Ústecký kraj Max Klínovec

starší žáci

Rataj Jan 2002 Jihočeský kraj SK Snowriders Vimperk

Tatarko Bruno 2003 Moravskoslezský kraj Snowrockets

Sušický Ondřej 2002 Ústecký kraj LK Maximal animal

Kalenda Ondra 2003 Karlovarský kraj Local parks

Kunčar Lukáš 2003 Středočeský kraj Snowrockets

Vodrážka Adam 2002 Ústecký kraj Snowrockets



Generální partner

Oficiální partneři

Produkce soutěží

Partneři