×
FOTOGALERIE: Soustředění freestyle snowboardistů na Hintertuxu

FOTOGALERIE: Soustředění freestyle snowboardistů na Hintertuxu

01.11.2017

Freestyle snowboardisté vyrazili v rámci předsezónní přípravy na společné soustředění. Čeští závodníci v čele s Šárkou Pančochovou, Katkou Vojáčkovou nebo Martinem Mikyskou zamířili na rakouský ledovec Hintertux, kde pod vedením trenéra Přemysla Vidy potrénovali v ideálních podmínkách.

Čeští reprezentanti tradičně tráví letní a podzimní měsíce v Rakousku na ledovcích, většinou se tam vydávají za individuálním tréninkem. Tentokrát však bylo na programu první společné soustředění před olympijskou zimou. A přestože se hodně trénovalo, vládla na Hintertuxu uvolněná atmosféra.

Například Martin Mikyska hodnotil soustředění po svém: „Zaměřili jsme se na přípravu vietnamské kuchyně. Konkrétně oblíbené polévky s koriandrem Pho Bo, která je časově značně náročná, protože základem je silný hovězí vývar, který se táhne až osm hodin. Poté jsme se trochu věnovali i snowboardingu,“ uvedl s nadsázkou Mikyska. „Soustředění hodnotím známkou 10. Ovšem na jaké stupnici neprozradím. Je to 10 ze 100? Nebo 10 z 5? To neřeknu, ale v tom je také to kouzlo,“ dodal.    

Fotogalerie


Generální partner

Oficiální partneři

Produkce soutěží

Partneři