×
Bez zraněných opor, zato s juniory. Kouč Jelínek je s posledním SP roku spokojený

Bez zraněných opor, zato s juniory. Kouč Jelínek je s posledním SP roku spokojený

22.12.2017

Čeští snowboardcrossaři zakončili letošní rok Světovým pohárem v italské Cervinii, přes Vánoce je čeká pár dní volna a po Novém roce vyráží na soustředění na Dolní Moravu.

Reprezentační tým se potýká s rozsáhlou marodkou, senioři Vendula Hopjáková, Johnny Kubičík a ani Eva Samková se vinou zranění italského podniku SP neúčastnili, trenér Jelínek tak k Radkovi Vinterovi povolal juniory. Například Matouš Koudelka si mezi elitou odbyl svou premiéru.

Čtvrtý závod Světového poháru skončil pro českou reprezentaci v kvalifikaci, trenér Marek Jelínek je přesto s výkony spokojen. „Na to, že jsme měli patrně nejmladší tým, jsme určitě neudělali ostudu, debutující Matouš Koudelka obsadil v druhé kvalifikační jízdě dokonce 19. příčku z 65 mužů,“ uvedl reprezentační kouč.

Po Novém roce se jeho tým sejde na společném soustředění na Dolní Moravě, kde se bude připravovat dva týdny na nadcházející část sezóny. „Potom se rozjedeme na Evropský pohár juniorů, Světový pohár pro seniory a samozřejmě nás čekají olympijské hry,” uzavírá Marek Jelínek.Generální partner

Oficiální partneři

Produkce soutěží

Partneři