×
Z můstku na koncert Kylie Minogue

Z můstku na koncert Kylie Minogue

31.10.2014

Vysočanská O2 aréna v Praze přivítala koncem října populární zpěvačku Kylie Minogue. V rámci evropského turné, které odstartovalo ve Velké Británii, přihlíželo koncertu kolem 6000 příchozích diváků. Na koncertě nechyběli ani skokané Jan Matura, Roman Koudelka a partneři skokanského úseku.

Australská zpěvačka, která v rámci svého turné Kiss Me Once Tour 2014 poctila Prahu, zaujala nejen příchozí diváky, ale také ohromila partnery skokanského úseku i samotné skokany.  Blondýnka předvedla na pódiu velkolepou skoro dvou hodinovou show.  Během koncertu vystřídala několik kostýmů, zazněly zde známé hity jako All The Lovers či In My Arms.

Všichni si velkolepou atmosféru užívali opravdu naplno. Novopečený otec Matura si stihl ještě před samotným koncertem převzít dodatečný dárek od rakouské fimy Mevisto. Na závěr se Kylie příchozím divákům odvděčila za potlesk ještě přídavkem. Roman Koudelka, současná skokanská jednička, si velkolepý koncert pochvaloval a již se těší, žese se stejným elánem v listopadu vrhne do nové zimní sezóny.

MT

 

Fotogalerie


Generální partner

Hlavní partner

Partneři