Skok na lyžích
Skokanský Světový pohár v Kuusamu ve znamení větru

01.12.2013

Ve čtvrtek, 28. 11. měl začít další závod Světového poháru, tentokrát ve finském Kuusamu na můstku HS 142. Trénink i kvalifikace však byly přesunuty na pátek kvůli velmi silnému větru.

Světový pohár skokanů v Kuusamu vyhrál Schlierenzauer. Čechům se příliš nedařilo

29.11.2013

Kvalifikací a prvním kolem skončil pro české skokany na lyžích první ze dvou závodů SP ve finském Kuusamu. Jan Matura obsadil 33. místo, Jakub Janda skončil jedenáct příček za ním.

V prvním SP sezóny potrápil skokany vítr. Českou čest zachránil Janda.

24.11.2013

Solidní dvanáctou příčku vybojoval v prvním individuálním závodě Světového poháru Jakub Janda, premiérové vítězství si připsal Polák Biegun.

Sedm statečných

22.11.2013

Seriál letní Grand Prix se pro český tým vyvíjel velmi dobře a naši získali četná medailová umístění- Jakub Janda 1. a 3. místo, Čestmír Kožíšek 3., Antonín Hájek 3. Nejstabilnější výkony po celé léto stvrdil Čestmír Kožíšek šestým místem v celkovém pořadí Grand Prix 2013.

BE THERE!

BE THERE!

20.11.2013

Letní skokanská sezona je dávnou minulostí a české Áčko si balí kufry na první závod Světového poháru v Klingenthalu (22. – 24. 11.).

Král Matura odložil korunu a ladí před sezónou poslední detaily

19.11.2013

Pouhých několik dnů zbývá do startu skokanské sezóny. První závody světového poháru bude o předposledním listopadovém víkendu hostit německý Klingenthal. Právě tam skvěle zakončil letní Grand Prix Jan Matura.

Skokani na lyžích vstupují do Světového poháru. Zatím bez Romana Koudelky

19.11.2013

První závody Světového poháru čekají o víkendu skokany na lyžích. Český tým se zatím bude muset obejít bez Romana Koudelky, nahradí ho Martin Cikl.

Devadesátiny Rudy Rašky

14.11.2013

Úžasných 90ti let se v pátek, 15. listopadu dožívá pan Rudolf Raška, nestor frenštátských lyžařských trenérů.

Skokani pilují formu v ledové stopě i za umělého osvětlení

08.11.2013

Závěrečná intenzivní příprava před startem olympijské sezóny čeká české skokany na lyžích. Ti mají po úspěšném létě za sebou už dvě soustředění v německém Oberstdorfu a nedočkavě vyhlíží nástup zimy.