Za nepříjemným podzimem udělal tlustou čáru a tvrdě trénuje na Soči. „Už se dívám jen dopředu,“ prohlašuje skokan na lyžích Roman Koudelka

22.01.2014

Nejprve slibné výsledky v letní Grand Prix a vyhlížení olympijské sezóny s těmi nejvyššími ambicemi. Později nejistota, strach o zdraví a váhání, jestli se do Soči vůbec podívá. Tak vypadal uplynulý půlrok Romana Koudelky.

Počasí v Zakopaném skokanům nepřálo

19.01.2014

V dnešním závodě jednotlivců v polském Zakopaném na můstku HS 134 mělo hlavní roli počasí. První kolo bylo přerušeno a do druhého kola závodníky déšť a vítr vůbec nepustil. Rozhodčí závod ukončili a konečné výsledky tak určilo odskákané první kolo, v němž byl z českých zástupců nejlepší Jakub Janda.

Šesté místo pro český tým

18.01.2014

Dnešní závod Světového poháru v polském Zakopaném byl ve znamení závodu družstev. Český tým ve složení Hájek, Koudelka, Hlava a Matura obsadil konečné šesté místo s celkovým počtem 952,4 bodů.

Matura na SP ve Wisle desátý, Koudelka skáče s týmem

16.01.2014

Náročný den v polské Wisle zahájili čeští reprezentanti kvalifikací na velkém můstku Adama Malysze. Do další série Světového poháru s velkou radostí nastoupil i Roman Koudelka.

Akreditace médií na MS v letech na lyžích 2014

15.01.2014

Žádosti o novinářské akreditace na Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově (13. – 16. 3. 2014) obsahující jméno, redakci, typ akreditace, o kterou žádáte (press – fotograf - TV štáb), číslo FIS akreditace, AIPS či KSN legitimace, kontaktní e-mail a mobilní telefon

Matura dolétl šestý a motivuje

12.01.2014

Jan Matura se dnes skvěle vyspal a vyhrál kvalifikaci druhého závodu na Světovém poháru v Bad Mittendorfu. Na mamutím můstku HS 205 skočil nejdál ze všech – 203 metru.

Pořád šplháme nahoru

11.01.2014

Tři čeští závodníci v bodované třicítce potvrzují, že forma roste. V rakouském Bad Mitterndorfu se dnes létalo z mamutího můstku HS 200.

Maturova forma stoupá

06.01.2014

Dvaašedesátý ročník Turné čtyř můstků byl dnes zakončen závodem v rakouském Bischofshofenu. A to teprve před dvěma dny doskákali závodníci v Innsbrucku...

Vítr v Innsbrucku míchal kartami. Doleželové ruský mráz prospíval.

04.01.2014

Vítr zrušil finální kolo třetího závodu Turné v Innsbrucku. Přestože v prvním kole nebyl tak silný, byl zato hodně proměnlivý a každému závodníkovi foukal odjinud, někomu ze všech stran.

Na Turné v Innsbrucku se kvalifikovali čtyři Češi. Doleželová boduje v Rusku.

03.01.2014

Další závod Turné čtyř můstků byl zahájen kvalifikací v Innsbrucku. Podmínky pro skoky na můstku HS 130 nebyly zrovna ideální, foukal vítr, trénink i kvalifikace se posouvaly. Pro zítřejší závod je předpovězena síla větru až 100 km/h. Pokud tedy nebude možné zítra skákat, použijí se dnešní výsledky z kvalifikace pro následující závod v Bischofshofenu.

Jan Matura ve druhém závodě Turné čtyř můstků jedenáctý

02.01.2014

Druhý závod Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu na můstku HS 140 byl úspěšný pro Honzu Maturu. Skončil těsně za první desítkou, když s výkony 132,5 a 132 metrů obsadil 11. příčku.