Ester Ledecká exceluje v Jihoamerickém poháru v La Parvě

06.09.2017

Tři vítězství s obrovskými náskoky ve dvou sjezdech a jednom super-G na SAC v chilské La Parvě vybojovala česká reprezentantka Ester Ledecká. K tomu nejlepší FIS body kariéry v super-G (15,94). Na nejlepší FIS body v dosavadní kariéře v super-G dosáhli také Ondřej Berndt (25,86) a Filip Forejtek (39,87). Gratulujeme.

Pohár Centrálního Krušnohoří ovládli Jakš a Nováková

04.09.2017

O víkendu 2. a 3. září uspořádal LK Slovan K.Vary ve spolupráci s Wintersportclub Erzgebirge Oberwiesenthal a za podpory programu Euroegrensis závody na kolečkových lyžích a v běhu.

Nikol Kučerová na soustředění v Austrálii: Závody jsou skvělý trénink

31.08.2017

A až do daleké Austrálie se vydala skikrosařka Nikol Kučerová, která v tamním středisku Mt. Hotham našla ideální podmínky pro olympijskou přípravu. Pod vedením trenéra Zdeňka Šafáře má za sebou polovinu dvoutýdenního soustředění, na němž už také znovu okusila závodní atmosféru a připsala si dvě druhá místa.

Ondřej Berndt senzačně vyhrál slalom Jihoamerického poháru, Ester Ledecká v obřím slalomu druhá

04.09.2017

Skvěle si vedou naši závodníci v Chile! Ondřej Berndt zvítězil ve slalomu v La Parvě a zapsal si svůj životní bodový výsledek 14,82 FIS bodů. Ester Ledecká v obřím slalomu v El Coloradu skončila druhá za 17,70 FIS bodů. Gratulujeme!

Čtyři závody, čtyři zlata! Barták suverénně ovládl MSJ travních lyžařů

01.09.2017

Česká juniorská reprezentace v travním lyžování zažila v italském Saurisu snové mistrovství světa juniorů. Martin Barták zvládl roli favorita a ze svého třetího juniorského šampionátu odjíždí se čtyřmi zlaty. O další zlato a dvě stříbra rozšířila českou medailovou sbírku Adéla Kettnerová.

Martina Dubovská a Kryštof Krýzl obsadili 3. místa na ANC na N. Zélandu

01.09.2017

Dvoje stupně vítězů získali reprezentanti ČR v alpském lyžování na Austrosko-Novozélandském poháru na Coronet Paeku. Ve druhém slalomu na třetí nejvyšší stupínek vystoupila Martina Dubovská a v posledním obřím slalomu byl rovněž třetí Kryštof Krýzl.

Zlatá superkombinace! Češi na MSJ dominovali a slaví double!

31.08.2017

Hra s čísly na juniorském mistrovství světa travních lyžařů v italském Saurisu pokračuje. Šťastná trojka přinesla zlatý český double. Barták s třicet trojkou získal ve třetím závodě šampionátu třetí zlato. S číslem tři pak triumfovala také Adéla Kettnerová.

MSJ v travním lyžování: Druhý den, druhé Bartákovo zlato a druhé místo Kettnerové

30.08.2017

Slalomem speciál pokračovalo v italském Saurisu mistrovství světa juniorů v lyžování na trávě a český tým pokračoval ve sběru cenných kovů. Martin Barták dokázal znovu suverénně zvítězit a Adéla Kettnerová brala ve slalomu stříbro.

Martina Dubovská zvítězila na Winter Games na N. Zélandu

26.08.2017

Česká reprezentantka v alpském lyžování Martina Dubovská zahájila olympijskou sezónu vítězně. Na Novém Zélandu ovládla paralelní slalom v rámci Winter Games! Gratulujeme.

Letní Grand Prix: Výborné české výkony pokračují – Tomáš Portyk skončil těsně pod stupni vítězů

26.08.2017

Vynikající forma českých reprezentantů na Letní Grand v severské kombinaci pokračovala také ve čtvrtém závodě v Oberstdorfu. V něm čekal v pátek 25. srpna sdruženáře individuální závod, při kterém se poprvé v seriálu skákalo na velkém můstku HS140. A oběma elitním svěřencům trenéra Vladimíra Šmída šel tento přesun k duhu. Po dlouhých a vydařených skocích zabojovali také v běhu a výsledkem byla v cíli vynikající čtvrtá příčka Tomáše Portyka (na snímku) a osmá Miroslava Dvořáka! Poprvé se dočkal vítězství německý sdruženářský superman Eric Frenzel.

LGP Hakuba: V Japonsku bodoval jednadvacátým místem Tomáš Vančura

26.08.2017

V Japonsku se dařilo z českého družstva pouze Tomáši Vančurovi, který v Hakubě dokázal bodovat a obsadil jednadvacáté místo. Překvapivým vítězem se stal se Japonec Junshiro Kobayashi.

Ester Ledecká a část mužského týmu odlétá na rychlostní trénink do Chile, Krýzl v ANC ve slalomu třetí

25.08.2017

Ester Ledecká a část mužské reprezentace ve složení Filip Forejtek, Jan Zabystřan a Ondřej Berndt, doplnění o juniora Tomáše Klinského se přesouvají na měsíc do Chile k tréninku rychlostních disciplín a sérii závodů v La Parva a El Colorado. Soustředění je možně - již druhým rokem - uskutečnit díky podpoře Tomáše Němce a Dukle.