×
Michal Novák na SP ve Falunu ve sprintu na 24. místě

16.03.2018

Ve Švédském Falunu probíhá poslední víkend Světového poháru. V pátek se ve sprintu volně představili reprezentanti Michal Novák, Miroslav Rypl a Petr Knop. Z trojice do následných rozjížděk postoupil jen Michal Novák, který získal 24. pozici.

Ester Ledecká ve sjezdu finále Světového poháru na 11. místě

14.03.2018

Na finále SP v alpském lyžování se Ester Ledecká umístila na vynikajícím 11. místě. Jedná se o její druhý nejlepší výsledek ve sjezdu v kariéře. Lépe zajela pouze letos na začátku sezóny v Lake Louise, kde brala sedmé místo. Gratulujeme.

Šimon Bartík si dojel pro nejlepší výsledek kariéry. Na finále SP ve slopestylu skončil 23

15.03.2018

Šimon Bartík si na úplný závěr sezony načasoval parádní formu. Český freestyle lyžař ve finále Světového poháru ve slopestylu obsadil v italském Seiser Almu 23. příčku.

Pec pod Sněžkou přivítala Evropský pohár ve slopestylu. Pančochová brala druhé místo

13.03.2018

Přes padesát závodníků z patnácti zemí bylo v sobotu 10.3. v Peci pod Sněžkou k vidění na slopestylové trati v rámci Evropského Poháru FIS ve freestyle snowboardingu. Snickers FIS Europa Cup je letos jediný snowboardový závod v České republice s mezinárodní účastí.

Finále Světového poháru alpských lyžařů s Ester Ledeckou

12.03.2018

Hned po sobotním SP snowboardistů ve Scuolu, kde vyhrála jak závod tak celý SP v disciplíně i celkově, spěchala Ester Ledecká balit a ještě ten den letěla na finále alpských lyžařů do švédského Aare. Na akci jen pro vyvolené bude startovat ve dvou disciplínách. Ve sjezdu, na který se kvalifikovala pouze na základě třech závodů jako 25. sjezdařka světa a v super-G má právo startu coby olympijská vítězka.

Ester Ledecká získala velký křišťálový glóbus. Potřetí v řadě!

10.03.2018

Ester Ledecká ovládla snowboardový paralelní obří slalom ve švýcarském Scuolu a s předstihem může slavit velký křišťálový glóbus. Trofej pro vítěze celkového pořadí Světového poháru v alpském snowboardingu získala už potřetí za sebou.

Eva Samková si v Moskvě dojela pro třetí triumf v řadě!

10.03.2018

Eva Samková slaví další trumf ve Světovém poháru. Po vítězství v Erzurumu a v La Molině dnes česká snowboardcrossařka ovládla také závod v Moskvě. Bronzová medailistka z olympijských her v Pchjongčchangu tak vyhrála třetí podnik Světového poháru, do kterého nastoupila, v řadě. Závod v Moskvě měl však nečekaný a velmi zamotaný průběh.

Češi na padesátce v Oslu na body nedosáhli, Razým se rozloučil 49. místem

10.03.2018

Předposlední víkend Světového poháru v norském Oslu nepřinesl českému týmu bodovaná umístění. Na trati padesát kilometrů volně si nejlépe vedl Petr Knop, který skončil na 43. místě. Aleš Razým se v posledním mezinárodním závodě své kariéry rozloučil 49. místem.

Martina Dubovská a Gabriela Capová skončily tři a sedm míst od postupu na SP v Ofterschwangu

10.03.2018

České slalomářky Martinu Dubovskou a Gabrielu Capovou dělilo od postupu do 2. kola ve slalomu Světového poháru v Ofterschwangu jen několik míst. Martina skončila 33. a Gábina 37. Časově šlo v případě Martiny o 0,29s, u Gábiny o 0,60s.

Aleš Razým zakončí kariéru na SP v Oslu padesátkou volně

09.03.2018

Světový pohár v norském Oslu je již předposlední zastávkou celého seriálu. Z české reprezentace se v něm představí Kateřina Beroušková, Petr Knop, Michal Novák a Aleš Razým. Pro zkušeného Razýma bude výjimečný tím, že zde odjede posledním závod na mezinárodní úrovni ve své kariéře.

Česká jízda na Evropském poháru ve slopestylu! Bartík byl druhý, Břeský čtvrtý

09.03.2018

Skvělé výkony předvedli čeští freestyle lyžaři na Evropském poháru ve slopestylu. Šimon Bartík ve slovinském Vogelu vystoupal na stupně vítězů, když obsadil druhé místo. Jeho reprezentačnímu parťákovi Vojtěchu Břeskému stupně vítězů těsně unikly a skončil čtvrtý.

Gabriela Capová se po nejlepších bodech v obřím slalomu těší společně s Martinou Dubovskou na SP do Ofterschwangu

08.03.2018

Světový pohár alpských lyžařů spěje k finále. V pátek a sobotu 9. – 10. března se jedou poslední technické disciplíny žen pro všechny v německém Ofterschwangu s Gabrielou Capovou a Martinou Dubovskou ve slalomu, rychlostní disciplíny mužů v norském Kvitfjellu jsou bez české účasti. Pak už jen finále SP v Aare pro pětadvacet nejlepších, ve sjezdu a super-G s Ester Ledeckou. Gabriela Capová si 6. března vyjela 4. místem v obřím slalomu FIS v Kranjske Goře 17,66 FIS bodů.