Eva Samková si po pádu v tréninku poranila rameno

13.12.2017

Snowboardcrossařka Eva Samková nenastoupí do závodu ve francouzském Val Thorens. Olympijská šampionka ze Soči v tréninku před kvalifikací spadla a poranila si operované rameno. Start na únorových olympijských hrách v Pchjongčchangu však v ohrožení není.

Jan Zabystřan dobyl dvakrát stupně vítězů na Far East Cupu

14.12.2017

Český reprezentant v alpském lyžování Jan Zabystřan se umístil dvakrát na 3. místě ve dvou slalomech Far East Cupu (FEC) v čínském Songhua Lake Ski Resort. Gratulujeme.

Šárka Pančochová podruhé v řadě postoupila do finále Big Airu

12.12.2017

Freestyle snowboardistka Šárka Pančochová postoupila podruhé v sezoně ve Světovém poháru do finále Big Airu. V nabitém startovním poli 47 závodnic se Šárka prosadila mezi nejlepší ze čtvrtého místa. Po pádu v tréninku však nakonec do bojů o medaile v americkém Copper Mountain nezasáhla a obsadila osmou příčku.

Skvělý pocit být zase zpátky, říká Petra Nováková

11.12.2017

Zpět na vrchol! Tým reprezentace běžců na lyžích podpořila dlouho očekávaná posila Petra Nováková. Po dlouhých zdravotních peripetiích všem ukázala, že je opět ve formě. Při premiéře na Světovém poháru ve švýcarském Davosu zaznamenala první úspěch, kdy v závodě na 10 kilometrů volnou technikou dosáhla na 13. místo.

Petra Nováková je zpět! A bere první body

10.12.2017

Třetí víkend Světového poháru zaznamenala česká reprezentace parádní úspěch. Petra Nováková si na Světovém poháru ve švýcarském Davosu v silné konkurenci vyjela v závodě na 10 km volně skvělé 13. místo. „Jsem šťastná, že jsem zpátky!“ neskrývala Nováková radost po závodě.

Pozvánka na Swix waxing workshop

11.12.2017

Chcete si na právě se rozjíždějící zimní sezonu profesionálně připravit běžky, sjezdové lyže či snowboard? Zveme vás na SWIX waxing workshop, který se koná v Praze už tuto středu 13. 12. od 14:00.

Češi doplatili na silný vítr do zad, jednokolový závod v Titisee ovládl Freitag

10.12.2017

Německý skokan Richard Freitag i po další zastávce Světového poháru zůstane ve žlutém dresu pro lídra skokanské sezony. Jednokolový závod v Titisee-Neustadtu, který byl silně ovlivněn špatným počasím, vyhrál skokem dlouhým 145 metrů. Čeští závodníci ve větrné loterii na body nedosáhli.

Češi v sobotních SP alpských lyžařů na body nedosáhli

09.12.2017

Kryštof Krýzl v obřím slalomu ve Val d´Isere nedokončil první kolo a Filip Forejtek nepostoupil do druhého kola. Ester Ledecká ve větrném závodě super-G ve Sv. Mořici skončila čtyřiačtyřicátá a tentokrát nebodovala. Sobotní super-G se nakonec do výsledků páteční alpské kombinace nezapočítávalo. Závod byl zrušen s tím, že se ho FIS bude snažit nahradit.