O nás
Zvolte kraj:
Finále ČP žactva a závodů Hledáme nové talenty, 14.-15. 3. 2015

17.03.2015

Mladší a starší žactvo ukončilo na Božím Daru sezonu finálovými závody Českého poháru v běhu na lyžích.

Jihočeši vybojovali řadu cenných kovů na 2. MČR dorostu v běhu na lyžích.

17.03.2015

Šumavské klasické lyžování znovu slavilo úspěchy na republikovém šampionátu dorostenců, který se tentokrát konal o minulém víkendu v Jablonci nad Nisou.

Pět medailí z mistrovství republiky dorostu pro šumavské lyžaře.

27.02.2015

Zatímco na domácí Šumavě se konal o uplynulém víkendu největší lyžařský závod v regionu – Šumavský skimaraton, početná skupina dorostu Fischer ski klubu Šumava Vimperk a Sokola Stachy odjela již ve čtvrtek bojovat o republikové tituly na Horní Mísečky do Krkonoš. A vedla si tam nad očekávání dobře.

Krajský pohár žactva Ústeckého kraje v běhu na lyžích 2014-15

24.02.2015

Po závěrečném 5. závodu Krajského poháru Úk v běhu na lyžích - Osecké patnáctce klasickou technikou byly vyhlášeny celkové výsledky poháru žactva.

Zuzana Matoušová z SK Maty dvakrát zvítězila ve slalomu v Karlově pod Pradědem

20.02.2015

Po předchozím ne příliš úspěšném startu na závodech Českého poháru v obřího slalomu v Rokytnici, kde Jihočeška jeden závod nedokončila a v druhém obsadila 11. místo následně v minulém týdnu na sjezdovce Klobouk u Malé Morávky startovala na dalších mezinárodních závodech FIS-CIT pořádaných v Svazem lyžařů ČR (fotografie - Miroslav Škoda)

Finálový závod Jihomoravského lyžařského poháru

20.02.2015

1.3.2015 se uskuteční finálový závod Jihomoravského lyžařského poháru v Němčičkách u Hustopečí více na www.jmlp.cz

Pohár KSL Jihočeského kraje v běhu na lyžích

17.02.2015

Průběžné výsledky Jihočeského poháru v běhu na lyžích po 4 závodech.

Výsledky z mistrovství světa juniorů v běhu na lyžích v kazašském Almati.

12.02.2015

Od 1. do 8 února 2015 se v kazašském Almati konalo za účasti dvou našich juniorů mistrovství světa v běhu na lyžích. Závodilo se ve sprintu klasicky, v intervalovém závodě ve skejtu, ve skiatlonu a na závěr s jely štafety.

66. ročník závodu Stašská 15.

12.02.2015

V neděli 15.února pořádá oddíl lyžování Sokol Stachy již 66. ročník závodu v běhu na lyžích Stašská 15. Závod se jede jako krajský přebor Jihočeského kraje klasicky. Závodit se bude na standardních závodních tratích LA Zadov. Start první kategorie je v 10:00 hodin. Startovat se bude hromadně. Další podrobnosti v propozicích závodu.

IX ročník Jihomoravský lyžařský pohár 15.2. Nový Jimramov

09.02.2015

Předposlední závod Jihomoravského lyžařského poháru se uskuteční 15.2.2015 v ve skiareálu Nový Jimramov více na jmlp.cz

Zuzana Matoušová se po roční přestávce vrací na bílé svahy.

06.02.2015

Pro Zuzanu to byl návrat po roční přestávce a ne až tak neúspěšný. V prvním závodě sice vypadla, druhý skončila na celkovém třetím místě