Krajští přeborníci Ústeckého kraje v přespolním běhu lyžařů byli vyhlášeni v Oseku

3 min 2 s

V sobotu 17.10.2015 byl seriál přespolních běhů lyžařů v Ústeckém kraji zakončen oseckým Memoriálem Stanislava Škopka, poté byly vyhlášeny i celkové výsledky KP v krosu žactva.

Tři závody krajského poháru v krosu proveřily výkonnost žactva z lyžařských oddílů Ústeckého kraje a jejich připravenost na hlavní závodní sezónu.

V součtu umístění ze všech závodů si nejlépe vedli zástupci TJ Lokomotiva Teplice, kteří obsadili 13 z 30 postů na stupních vítězů a zvítězili v 6 z 10 kategorií.

Výsledky:

předškoláci: 1. Vítek Veselý (LOTE), 2. Antonín Los (SKPU), 3. Matyáš Veselý (LOTE)
předškolačky: 1. Pavlína Hovorková , 2. Adina Smutná, 3. Sofi Yaněz (všechny SKPU)
Minižáci: 1. Kryštof Háněl, 2. Jakub Švarc (oba LOTE), 3. Martin Jan Kubát (SKPU)
Minižákyně: 1. Nikola Vrkoslavová (BAOS), 2. Nikola Žilinská (LOTE), 3. Kateřina Zeleníková (BAOS)
Nejml. žáci: 1. Charles Linhart (BAOS), 2. Mikuláš Kotz (LOTE), 3. Matěj Vojtěch Votava (SKPU)
Nejml. žákyně: 1. Marie Boháčková (LOTE), 2. Kateřina Smržová (SKPU), 3. Eliška Havelková (BAOS)
Ml. žáci: 1. Tomáš Vrkoslav, 2. Jan Patera, 3. Pavel Švácha (všichni BAOS)
Ml. žákyně: 1. Agáta Ječná (LOTE), 2. Lucie Bláhová (BAOS), 3. Nela Žilinská (LOTE)
St. žáci: 1. Vojtěch Veselý (LOTE), 2. Matyáš Kynšt (SKPU), 3. Pavel Králik (LOTE)
St. žákyně: 1. Viktorie Vágnerová (LOTE), 2. Sabina Hrušková (SKPU), 3. Michela Moučková (LOTE)

Cekem se podzimních závodů zúčastnilo 208 závodníků žákovských kategorií z cca 15 oddílů lyžařských biatlonových i atletických.