BD JčK - Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže - soutěže 4. dne

2 min 9 s

Poslední soutěžní den byly závody běžců ukončeny krajskými štafetami dívek a chlapců na 3x2km klasicky. I tentokrát přispěli jihočeši ziskem bodů do soutěže krajů a přidali do sbírky další medaili.

I tentokrát to byla medaile nejcenější. Zasloužila se o ni štefeta chlapců ve složení Karel Vacek, Mathias Vacek a Samuel Jirouš, když s jasným náskokem zvítězila.

Štafeta děvčat Tereza Sásková, Anežka Honsová, Barbora Havlíčková skončila těsně pod stupni vítězů na 4.místě.

Ve štafetovém závodě biatlonistů, kde měli svoje zastoupení taky naši běžci, byli chlapci na bodovaném 5. místě.

Také v lyžařském orientačním běhu jsme měli svoje zastoupení. nejvíc se dařilo Dominiku Klementovi, který obsadil v závodě MEDIUM 4. místo.

Naše závodnice a závodníci výraznou měrou přispěli k vynikajícímu 2. místu v bodovaném pořadí krajů.