×
Lyžařská sezona nekončí. Vydejte se na Stubai s 20% slevou!

Lyžařská sezona nekončí. Vydejte se na Stubai s 20% slevou!

04.04.2018

Přestože v České republice znamenají velikonoční svátky tradičně také rozlučku se zimní sezonou, lyže a snowboard ještě nemusíte ukládat do garáží a sklepů k dlouhému letnímu spánku. Na rakouském ledovci Stubai je záruka sněhu až do června a členové Svazu lyžařů ČR na něm mají slevu 20%.

Kromě toho, že Stubai patří k dlouhodobě nejnavštěvovanějším lyžařským střediskům v Evropě, je také partnerem Svazu lyžařů ČR. Díky tomu mají členové SLČR s řádně uhrazeným členským poplatkem pravidelně možnost si prodloužit sezonu, navíc s jedinečnou slevou. Devět procent můžou na rakouském ledovci ušetřit celou zimu, od pondělí 9. dubna platí sleva 20%, a to až do konce sezony, která bude na Stubaii uzavřena na konci května.

Stubai je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí. Osmimístná sedačková lanovka Rotadl dokonce disponuje vytápěnými sedadly.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete na www.tipyprolyzare.cz.