×
Audi Ski Team připraven na olympijskou sezónu 2017/2018

Audi Ski Team připraven na olympijskou sezónu 2017/2018

05.10.2017

Audi pokračuje v intenzivní podpoře českého lyžování. Elitní Audi Ski Team v čele s dvojnásobnou mistryní světa Ester Ledeckou vstupuje do olympijské sezóny 2017/2018 v mírně pozměněném složení.

V Audi Ski Teamu už nebudou dále působit Šárka Strachová, která po uplynulé sezoně ukončila aktivní kariéru, a Tomáš Kraus, jenž se s vrcholovým závoděním rozloučil v roce 2015. Na jejich místo nastoupila aktuální jednička českého sjezdového lyžování Kryštof Krýzl. Členem Audi Ski Teamu zůstává nadále i po ukončení kariéry Ondřej Bank, který se zároveň stává tváří Skiareálu Špindlerův Mlýn, českého „Home of quattro“.

„Audi a lyžařské sporty patří neodlučně k sobě a jsem velmi rád, že se Svazem lyžařů ČR pokračujeme ve spolupráci i v sezóně 2017/2018, která vyvrcholí olympiádou,“ říká Tomáš Velek, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Hlavní hvězdou Audi Ski Teamu je nadále dvojnásobná mistryně světa a unikátní obojživelník na lyžích i snowboardu Ester Ledecká. Zároveň bych rád poděkoval za skvělou reprezentaci naší značky Šárce Strachové a Tomáši Krausovi, kteří se po ukončení svých mimořádně úspěšných sportovních kariér rozloučili také s Audi Ski Teamem. V něm i po skončení kariéry naopak zůstává Ondřej Bank, který bude tváří českého „Home of quattro“. Jediným nováčkem Audi Ski Teamu je pak sjezdař Kryštof Krýzl. Přeji všem sportovcům co nejlepší formu a úspěšnou sezónu.“

Český Audi Ski Team pro sezónu 2017/2018 tvoří sjezdařka a snowboardová závodnice Ester Ledecká, sjezdařka Tereza Kmochová, skicrossařka Andrea Zemanová, sjezdař Kryštof Krýzl, skokan na lyžích Roman Koudelka, sdruženář Tomáš Portyk a sjezdař Ondřej Bank.

Členové Audi Ski Teamu v letošní sezóně využívají vozy Audi Q5 s pohonem quattro ultra nabízející výbornou trakci za všech podmínek a zároveň vysokou efektivitu. 

Fotogalerie