×
Reprezentace
Štafeta mužů obsadila na olympijských hrách 10. místo

18.02.2018

V jihokorejském Pchjongčchangu patřila neděle mužským štafetám. V dalším olympijském závodě se český tým ve složení Aleš Razým, Martin Jakš, Petr Knop a Michal Novák umístil na 10. pozici.

Štafeta žen na olympijských hrách obsadila 11. místo

17.02.2018

Na olympijských hrách v Pchjongčchangu proběhl v sobotu štafetový závod žen. Na start 4x5 kilometrů nastoupily české běžkyně na lyžích ve složení Kateřina Beroušková, Karolína Grohová, Petra Nováková a Barbora Havlíčková, která štafetu dovezla na 11. místě.

ZOH: Na distanci volně tři čeští reprezentanti v TOP 30! Jakš bral 16. místo

16.02.2018

Další závod na olympijských hrách v Pchjongčchangu přinesl hned tři umístění českých reprezentantů v třicítce nejlepších. Na 15 kilometrů volně se Martin Jakš vyšvihl na 16. místo, Petr Knop obsadil 24. příčku a Aleš Razým třicítku uzavřel.

Nováková na ZOH v distanci volně na 28. místě. Trápila jsem se celou trať, říká

15.02.2018

Na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu se české běžkyně na lyžích ve čtvrtek postavily na trať závodu 10 kilometrů volně. Nejlepšího výsledku dosáhla Petra Nováková, která obsadila 28. místo.

Beroušková na ZOH ve sprintu na 26. místě: Ve čtvrtfinále jsem se snažila okoukat vše, co šlo

13.02.2018

Na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu se podařilo v úterním klasickém sprintu projít kvalifikací pouze jednomu z českých zástupců – Kateřině Berouškové. Svým výkonem zaznamenala vůbec první postup z klasifikace na této trati v životě. Po čtvrtfinálové jízdě nakonec obsadila 26. příčku.

Jakš na ZOH 9. ve skiatlonu, za zády nechal i norskou hvězdu Klaeba

11.02.2018

Druhý závod běžců na lyžích na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu patřil mužskému skiatlonu. Na start nedělního závodu se postavili tři čeští reprezentanti. Skvělý výkon předvedl zkušený Martin Jakš, který projel cílem na 9. místě.

Nováková byla na úvod ZOH 28. ve skiatlonu. Dnešek byl o vůli, říká

10.02.2018

V prvním závodě běžců na lyžích na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu se českým reprezentantkám nepodařilo atakovat nejvyšší příčky. V sobotním skiatlonu si nejlépe vedla Petra Nováková, která obsadila 28. příčku.

Šampionát v Gomsu uzavřely juniorské štafety. Chlapci desátí, dívky jedenácté

03.02.2018

Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let 2018 je minulostí. Tečku za šampionátem ve švýcarském Gomsu udělaly sobotní štafety juniorů. Chlapci ve složení Ondřej Černý, Kim Žalčík, Tomáš Kalivoda a Vladimír Kozlovský obsadili desáté místo, dívky, které do štafety odstartovaly v sestavě Zuzana Holíková, Barbora Havlíčková, Pavlína Votočková a Tereza Beranová, skončily jedenácté.

Bešťák ve skiatlonu na šampionátu v Gomsu doběhl 21., Sixtová dvaadvacátá

02.02.2018

Na mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve švýcarském Gomsu byly na programu poslední dva individuální závody. Ve skiatlonu kategorie U23 si pro nejlepší výsledek z českých reprezentantů dojel Jonáš Bešťák, jenž obsadil 21. příčku. Podobně dobře se mezi ženami vedlo i Anně Sixtové, která skončila na 22. místě.

Havlíčková byla na MSJ kousek od medaile i ve skiatlonu. Tentokrát skončila pátá

01.02.2018

Další skvělý výkon na mistrovství světa juniorů ve švýcarském Gomsu podala běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková. Nadějná česká závodnice po čtvrtém místě ze závodu na 5 kilometrů klasicky opět bojovala o medaili, ve skiatlonu z toho nakonec byla pátá příčka. Mezi juniory se prosadil Vladimír Kozlovský, jenž obsadil pěknou 22. pozici.

Jonáš Bešťák dojel na MS U23 v klasické patnáctce sedmnáctý

31.01.2018

Světový šampionát mladých běžců na lyžích ve švýcarském Gomsu pokračoval závody klasickou technikou kategorie do 23 let. Patnáctikilometrovou trať nejlépe z českých závodníků zvládl Jonáš Beśťák, jenž obsadil pěkné sedmnácté místo.

Havlíčková na MS juniorů zazářila, bronz jí utekl o kousek

30.01.2018

Další závod mistrovství světa ve švýcarském Gomsu patřil tentokrát kategorii juniorů. V klasickém závodě na pět kilometrů si z českých zástupců vedla nejlépe Barbora Havlíčková, která dojela na čtvrté pozici. Mezi juniory dosáhl na nejlepší umístění Vladimír Kozlovský na 34. příčce.