Reprezentace
Černý Ondřej
3.4.1999
Kategorie: Reprezentace A muži
Klub LK Slovan Karlovy Vary
Fellner Adam
10.08.1993
Kategorie: Reprezentace A muži
Klub FENIX Ski Team Jeseník
Novák Michal
26.10.1996
Kategorie: Reprezentace A muži
Klub TJ Dukla Liberec
Šeller Luděk
11.7.1995
Kategorie: Reprezentace A muži
Klub SPORT CLUB PLZEŇ
Antošová Barbora
07.09.2000
Kategorie: Reprezentace A ženy
Klub TJ Dukla Liberec
Blaschke Martin
05.02.1992
Kategorie: Servisní tým
Franc Jan
27.7.1991
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Trenér RD-A
Lukeš Tomáš
14.06.2000
Kategorie: Reprezentace B
Klub ČKS SKI Jilemnice
Simbartl Eduard
19.07.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub ČKS SKI Jilemnice
Tuž Jiří
23.11.2004
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub TJ Dukla Liberec
Beranová Tereza
23.11.1998
Kategorie: Reprezentace A ženy
Klub Olfin Car Ski Team Trutnov
Brynda Vojtěch
07.03.1999
Kategorie: Servisní tým
Dufek Tomáš
20.03.2000
Kategorie: Reprezentace B
Klub TJ Dukla Liberec
Husák Vasil
5.9.1970
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Asistent RD-A
Pávek Matyáš
22.10.2004
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub TJ Dukla Liberec
Smejkal Adam
20.12.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub Ski klub Jablonec nad Nisou
Augustiňák Dušan
22.1.1990
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Asistent RD-A
Bauer Matyáš
12.04.2004
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub LK Slovan Karlovy Vary
Havlíčková Barbora
12.05.2000
Kategorie: Reprezentace B
Klub TJ Dukla Liberec
Janatová Kateřina
13.03.1997
Kategorie: Reprezentace A ženy
Klub TJ Dukla Liberec
Lopota Martin
12.11.1992
Kategorie: Servisní tým
Salaba Jakub
12.10.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub ČKS SKI Jilemnice
Augustiňák Dušan
22.01.1990
Kategorie: Servisní tým
Benda Vojtěch
22.06.2007
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub Ski klub Jablonec nad Nisou
Hellmich Jonáš
15.07.2005
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub TJ Dukla Liberec
Lejsek Aleš
06.09.1982
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Trenér RD-B
Nováková Adéla
08.03.2000
Kategorie: Reprezentace A ženy
Klub SPORT CLUB PLZEŇ
Pilař Ondřej
20.12.2003
Kategorie: Reprezentace B
Klub ČKS SKI Jilemnice
Kožnar Matěj
02.11.2005
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub ČKS SKI Jilemnice
Rádl Jakub
01.04.1992
Kategorie: Servisní tým
Klub Servisní tým
Řezáč Aleš
12.04.2007
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub Ski klub Jablonec nad Nisou
Valoušek Zbyněk
3.8.1984
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Trenér RD-junioři
Dušková Kateřina
04.02.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub TJ Dukla Liberec
Haman Václav
28.9.1981
Kategorie: Trenéři a asistenti
Pozice: Trenér RD-OHN
Milerská Anna
23.10.2005
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub FENIX SKI TEAM Jeseník
Crháková Lucie
11.04.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub SK Nové Město na Moravě
Hásek Jan
9.5.1966
Kategorie: Trenéři a asistenti
Klub Trenér RD-OHN
Leblochová Jana
07.04.2004
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub Olfin Car Ski Team Trutnov
Bímanová Eliška
10.01.2005
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub Olfin Car Ski Team Trutnov
Šírová Anna
29.09.2006
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub TJ Dukla Liberec
Polonská Eliška
25.03.2007
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub ČKS SKI Jilemnice
Randáková Hana
16.05.2005
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub SKI Sokol Stachy
Bauerová Aneta
31.01.2007
Kategorie: Reprezentace OHN
Klub LK Slovan Karlovy Vary
Dvorská Karolína
19.10.2004
Kategorie: Reprezentace junioři
Klub TJ Dukla Liberec