Domácí
Poslední závod sezóny ovládli Knop a Beroušková

26.03.2017

Distanční závod pro muže na 50 km, 30 km pro ženy a juniory a na 15 km pro juniorky byl posledním závodem MČR Hančova memoriálu a vyvrcholením celé sezóny. Zároveň proběhlo celkové vyhlášení Českého poháru dospělých a juniorů.

Mistrovství ČR zahájeno štafetovým závodem

25.03.2017

První závod Mistrovství České republiky se jel v sobotu na Horních Mísečkách. Na programu byl štafetový závod klasickou technikou. V závěru se k vyhlášení štafet přidalo také vyhlášení vítězů série závodů Českého poháru dorostu.

Skicross před MČR na Mísečkách ovládli Kožíšek s Berouškovou

24.03.2017

V pátek na Horních Mísečkách proběhl jeden z posledních závodů Českého poháru, a to záludný skicross. Mužskou kategorii ovládl zkušený Dušan Kožíšek, mezi ženami byla nejrychlejší Kateřina Beroušková.

Poslední závod Slavic cupu vyhráli Jakš a Beroušková

12.03.2017

Seriál závodů v rámci Slavic Cupu vyvrcholil v Harrachově nedělním závodem na 10 km volnou technikou v kategorii žen a juniorek a na 15 km pro muže a juniory. Poslední dva závody Slavic cupu byly zároveň další zastávkou Českého poháru.

Grohová s Novákem na Slavic Cupu ovládli sobotní sprint

11.03.2017

V sobotu se v Harrachově konal předposlední závod v rámci Slavic Cupu a to sprint klasickou technikou. Čeští zástupci si v silné konkurenci Poláků a Slováků vedli na výbornou a vybojovali první místa ve všech kategoriích.

Na vítěze Českého poháru v běhu na lyžích čekají hodnotné ceny

01.02.2017

Vyvrcholení celého seriálu Českého poháru proběhne 24. - 26. března na Horních Mísečkách. Vítězové celkového finále Českého poháru kategorie dospělých budou oceněni hodnotnými cenami, které pro ně připravila firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

City Cross Sprint znovu bavil Ostravu. Nejlepší z Čechů byl Ondřej Dudek

22.01.2017

Pátý ročník závodu ČEZ City Cross Sprint v Dolní oblasti Vítkovice nabídl divákům obrovská dramata. V hlavním závodu mužů nebyla nouze o kolize a pády, které se nevyhnuly loňskému obhájci prvenství Torjusi Borsheimovi z Norska, ale ani Dušanu Kožíškovi. V hlavním závodě špičkou lyže zvítězil Australan Phillip Bellingham před Lassem Paakkonenem z Finska. České barvy překvapivě uhájil Ondřej Dudek na třetím místě lehce přes 3 000 skandujících diváků.

Padesát talentů změřilo síly na Vysočině. Proběhl sraz Sportovních středisek

19.10.2016

Začátkem října proběhl tradiční sraz Sportovních středisek, v rámci kterého si společný kemp pod vedením mistra světa Martina Koukala a trenérů na Vysočině užilo pět desítek vybraných mladých závodníků.

Jan Šrail ovládl i výjezd na Ještěd, mistrovský titul slaví také Kateřina Smutná

25.09.2016

Jan Šrail vybojoval na mistrovství ČR v běhu na kolečkových lyžích svůj druhý titul. Po vítězství v sobotním závodu na 15 kilometrů volně ve Vesci ovládl také tradiční nedělní výjezd na Ještěd. K vysílači dojel před druhým Stanislavem Řezáčem a třetím Adamem Fellnerem. Závod žen si podmanila Katka Smutná, která dojela s velkým náskokem před stříbrnou Sandrou Schützovou a bronzovou Kateřinou Berouškovou.

Novými mistry ČR na kolečkových lyžích jsou Šrail a Schützová

24.09.2016

Jan Štrail a Sandra Schützová. To jsou noví mistři republiky v běhu na kolečkových lyžích. Ukončili tak letitou vítěznou sérii reprezentačních kolegů Martina Jakše a Evy Vrabcové Nývltové. Šraila ve Vesci doprovodili na stupně vítězů Aleš Razým a Lukáš Bauer, Schützová triumfovala před druhou Kateřinou Berouškovou a třetí Markétou Davidovou.

06.05.2016

Na začátku března Horní Mísečky zaplavili mladí běžci na lyžích. Konaly se tam totiž hned dva závody – Český pohár žactva a finále seriálu Hledáme nové talenty. Jak se dost možná budoucí reprezentanti poprali s jízdou pozadu, po jedné lyži nebo několika skoky? Podívejte se na záznam televize O2 Sport.

Junioři a dospělí už také mají své vítěze v Českém poháru, nejlepším družstvem ČKS SKI Jilemnice

21.03.2016

Závěrečný závodní trojboj na Horních Mísečkách definitivně rozhodl o nejlepším družstvu sezony 2015/2016 v kategorii dospělých a juniorů, stejně jako o nejlepších jednotlivcích letošního ročníku. V pátečních sprintech, sobotních štafetách a nedělním závodě v rámci Hančova memoriálu se rozdávaly poslední body, kterých v průběhu sezony nejvíc nasbírali závodníci ČKS SKI Jilemnice. Nejlepšími jednotlivci jsou Kateřina Janatová a Petr Pilz mezi juniory a Sandra Schützová s Jakubem Rádlem mezi dospělými.